جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

بیش از هفت هزار تن گاز مایع در استان اردبیل توزیع شد - خبر

 

 

بیش از هفت هزار تن گاز مایع در استان اردبیل توزیع شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: در پنج ماه امسال بیش از هفت هزار تن گاز مایع در این استان تامین و توزیع شده است.

بیش از هفت هزار تن گاز مایع در استان اردبیل توزیع شد

سیدحجت مدنی با اشاره به تعداد ۲۰ هزار خانوار مصرف‌کننده نفت سفید و گاز مایع در مناطق مختلف استان اظهارداشت: توزیع گاز مایع از طریق هشت شرکت موزع و ۱۲ تاسیسات و ۱۷۳ عامل فروش گاز مایع در نواحی ۶ گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل انجام می‌شود .

وی  ضمن تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مصرف‌کنندگان گاز مایع، از همراهی مسوولان و عاملان توزیع در اجرای مطلوب طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع تقدیر کرد و افزود: با توجه به سرد سیر بودن استان شرکت‌های موزع باید نسبت به جذب سهمیه تخصیصی گاز مایع از مبادی تامین و توزیع مناسب اقدام کنند تا خللی در توزیع گاز مایع برای مصرف‌کنندگان این سوخت  ایجاد نشود.
 

مدنی با اشاره به وجود هشت باب شرکت موزع و اصلی ، ۱۲باب تاسیسات و بیش از ۱۷۳ عامل توزیع‌کننده گاز مایع  و توزیع ماهانه یک هزار و ۲۰۰ تن گاز مایع گفت: هیچ مشکلی در تامین و توزیع  گاز مایع جهت مصرف‌کنندگان واقعی در استان نداریم و همه مراکز عرضه این سوخت فعال هستند.  

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل با توجه به اجرایی شدن طرح توزیع گازمایع خانوارهای روستایی و شهری فاقد گاز طبیعی بصورت الکترونیکی و با استفاده از زیرساخت بانکی ، بیان کرد: مصرف‌کنندگان گاز مایعی که در سامانه سدف ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند از اول تا ۳۰ مهرماه امسال با در دست داشتن کارت بانکی معرفی شده در زمان ثبت‌نام به فروشندگی منتخب و  عاملین توزیع گاز مایع مراجعه و نسبت به دریافت سهمیه در نظر گرفته شده (هر خانوار ۴۴ کیلوگرم) اقدام کنند.

او تشریح کرد: اعتبار ماهانه صدور حواله دریافت گاز مایع تا پایان ماه ذکر شده اعتبار دارد و باید سوخت گاز مایع منظور شده از طریق مصرف‌کنندگان دریافت شود.