جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

بیانیه های سازمان ها و نهادهای مختلف به مناسبت حماسه 9 دی - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیانیه های سازمان ها و نهادهای مختلف به مناسبت حماسه 9 دی

بیانیه های سازمان ها و نهادهای مختلف به مناسبت حماسه 9 دی


در آستانه حماسه 9 دی نهادها و سازمان های مختلف استان در بیانیه های جداگانه ای با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.

بیانیه های سازمان ها و نهادهای مختلف به مناسبت حماسه 9 دی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، به مناسبت حماسه 9 دی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اطلاعیه ای صادر کرد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: در روز نهم دی مردم ثابت کردند که کوچکترین جسارت به ساحت مقدس امام حسین (ع) و خط سرخ عاشورا و ولایت فقیه را برنمی تابند و حاضر به فدای جان خویش در این راه هستند. همچنین برای تجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری مراسم تحلیلی و تبیینی حماسه 9 دی در روز پنج شنبه ساعت 10 صبح در مصلای اردبیل برگزار خواهد شد.

عموم مردم، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، اصناف و بازاریان، جامعه محترم روحانیت، نیروهای مسلح استان، بسیجیان و کارمندان ادارات برای شرکت در این مراسم معنوی دعوت شده است. همچنین سپاه حضرت عباس (ع) استان، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردبیل، سازمان بسیج اساتید، بسیج ورزشکاران، بسیج مهندسین عمران و معماری، بسیج کارمندان، بسیج مداحان، بسیج مهندسین صنعتی، بسیج رسانه و بسیج طلاب و روحانیان سپاه استان، سازمان بسیج حقوقدانان و روابط عمومی دادگستری استان و اداره کل هواشناسی در بیانیه های جداگانه ای ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی، آمادگی خود را برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی اعلام کردند.