جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

بیانیه سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد - خبر

 

 

بیانیه سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد

سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد

در بیانه سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل آمده است:
بی‌تردید 14 خرداد سال 1368 نقطه‌ عطفی در تاریخ پرفراز و نشیب یکصد ساله‌ اخیر ایران اسلامی به شمار می‌آید. چرا که در این روز آئینه‌ای تمام نما از مفهوم بلند حریّت و تابلویی کم‌نظیر از طریق زلال حقانیت، روی در نقاب خاک کشید. سخن از پیشوای آزادگان جهان و رهبر ایمانیان، وحید عصر و یگانه‌ قرن، مُجَدِّد ملّت و مُقَوِّم امّت، حضرت آیت‌الله العظمی امام روح‌الله الموسوی الخمینی(ره) است.
بزرگ مردی پاک نهاد و روشن ضمیر از تبار سلسله جنبان غدیر و عاشورا. بت‌شکنی که در نیمه خرداد بیش از نیم قرنِ پیش و به تأسّی از ابراهیم خلیل(ع)، در شب تار و سیاه ملت، با دلی پرامید اما بی‌باک، به نبرد طاغوتیان ظلم‌گسترِ ستم‌پیشه، شتافت و چنان نهالی مستحکم نشاند که از پی آن و 15 سال بعد در 22 بهمن 1357، بنیان 2500 ساله‌ سراسر سیه روزی و تیره بختی را در هم پیچیده و برای همیشه به زباله‌دان تاریخ سپرد. 
اینک و پس از گذشت بیش از سه دهه از عروج ملکوتی حضرت روح خدا(ره) و چهل و یک سال از افشاندن شجره طیبه انقلاب اسلامی و در طلیعه ورود به دهه‌ پنجم عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی، بیش از پیش آشکار و عیان شده که چگونه تقدیر الهی با کشف خبرگانی، سبب گشت در بحبوهه جانکاه فقدان آن پیر مراد سفر کرده، خمینی دیگری همچون حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای، سکان کشتی انقلاب اسلامی را چونان سدّ سدید و بنیان مرصوصی در دست گرفته و آن را به سوی آرمان پیوسته بشر براند. 
سپاه حضرت عباس (ع) ضمن بزرگداشت نام و یاد امام عزیز(ره) و همچنین گرامی‌داشت یاد و خاطره قیام 15خرداد 1342 و شهدای مظلوم و گلگون کفنش، امیدوار است طریق و سلوک خمینی کبیر (ره) و خلف صالحش حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مدظله‌العالی همواره و در همه امور سرلوحه و سرمشق مسئولان و صاحب منصبان نظام جمهوری اسلامی ایران در هر پست و مقام باشد.