جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

بیانیه سپاه به مناسبت گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی و حماسه ۹ دی - خبر

 

 

بیانیه سپاه به مناسبت گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی و حماسه ۹ دی

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به مناسبت فرارسیدن نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و همچنین هفته مقاومت بیانیه مشترکی صادر کردند.

بیانیه سپاه به مناسبت گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی و حماسه ۹ دی

متن پیام آیت الله سیدحسن عاملی و مهندس اکبر بهنام جو به مناسبت  سالروز حماسه نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و همچنین هفته مقاومت به این شرح است:

 
بسم الله الرحمن الرحیم

نهم دی، نماد استواری و نفوذناپذیری نظام مردم‌سالاری دینی جمهوری اسلامی ایران در برابر فتنه‌های متعدد دشمنان و روز تجدید بیعت ملت بزرگ ایران با رهبر معظم انقلاب و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است که روح وفاق و همدلی در برابر استکبار جهانی را در سراسر کشورمان حاکم کرد و بدخواهان نظام را مایوس کرد.

مردم رشید ایران در آن روز با درک شرایط حساس کشور و در بحبوحه هیاهوی ضدانقلاب و بزرگ‌نمایی آن از سوی رسانه‌های خارجی، راه راستین خود را پیدا کردند و با حضور خروشان و یکپارچه، قدرت و اقتدار الهی و ملی خود را به نمایش گذاردند و نشان دادند که دشمنان نظام و انقلاب با نقشه‌ها و توطئه‌های شوم خود هرگز نخواهند توانست این ملت غیور را از حرکت در مسیر شهدا و امام شهیدان بازدارند.

این‌جانبان، نهم دی (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) و نیز فرارسیدن هفته مقاومت را گرامی می‌داریم و با نثار سلام و صلوات به ارواح مطهر شهدای والامقام مقاومت، از خداوند متعال مسالت می‌کنیم همه ما را از ادامه‌دهندگان راه پرافتخار شهیدان قرار دهد.

همچنین با امعان به اهمیت حیاتی بصیرت‌افزایی در جامعه اسلامی، خصوصاً در بین نسل نوجوان و جوانان، از مدیران و مسوولان کلیه سازمان‌ها و دستگاه‌های ذی‌ربط می‌خواهیم با همت مضاعف و کار مضاعف مورد نظر رهبر معظم انقلاب و ضمن تشکیل اتاق‌های فکر و نشست‌های کاری موثر، به صورت پایا و پویا برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات عملی لازم را برای نیل به این هدف حیاتی در استان انجام دهند.

سید حسن عاملی - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل
اکبر بهنامجو - استاندار اردبیل