جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

بیانیه سپاه استان اردبیل به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس - خبر

 

 

بیانیه سپاه استان اردبیل به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس

سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل در خصوص چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه سپاه استان اردبیل به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس

در بیانیه سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل آمده است: فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس فرصت مغتنمی است تا آحاد ملت سرافراز ایران اسلامی بخصوص مردم شریف استان مقطع تاریخی جنگ تحمیلی هشت ساله قدرت های استکباری علیه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بازخوانی کنند و از صحنه های آموزنده و الهام بخش آن عبرت بگیرند.
بدون شک آحاد رزمندگان غیور و جان بر کف ایران اسلامی با الهام از آموزه های مقدس نهضت عاشورا و پیام عزت و آزادگی ابا عبد الله الحسین (ع)، ایثار گر ، مقاومت در برابر ظالمان و زیاده خواهان را رمز پیروزی و سربلندی می دانستند و با سرمشق قرار دادن شعار الهی هیهات من الذله جانانه مقاومت کردند، و در این راه حماسه های بزرگ خلق کردند.
دفاع مقدس، نه تنها الگوی مقاومت ملت ایران است بلکه با نفوذ به فرا سوی مرزها تبلوری منطقه ای و فرا منطقه ای یافته است و با قرار گرفتن در هفته چهلمین سالگرد دفاع مقدس شاهد شکوفایی و عزت و افتخار ایران اسلامی هستیم.
سپاه حضرت عباس (ع) یاد و خاطره شهیدان والامقام هشت سال دفاع مقدس، زنده نگه داشتن آرمان مقدس شهیدان و بزرگداشت فداکاری ها و از خود گذشتگی های ایثارگران صبور و سربلند استان و تجلیل از مقام شامخ شهدا و خانواده های گرامیشان را رسالتی مقدس و وظیفه ای ارزشمند می داند که اهتمام به آن برکات بی شماری برای انقلاب و کشور دارد.