سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

بیانیه بسیج فرهنگیان اردبیل به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم - خبر

 

 

بیانیه بسیج فرهنگیان اردبیل به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم

سازمان بسیج فرهنگیان سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با صدور بیانیه‌ای، روز معلم را گرامی داشت.

بیانیه بسیج فرهنگیان اردبیل به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم

به گزارش خبرگزاری صداوسیما در این بیانیه آمده است: دوازدهم اردیبهشت ماه روز گرامیداشت مقام رفیع معلم و یادآور خلوص، نبوغ و فضائل بی شمار مردی از تبارعلم و اندیشه، ایمان و تقوا، دانشمند کم نظیر، متفکر شهید علامه دکتر مرتضی مطهری می‌باشد. تردیدی نیست سرمایه‌های فرهنگی و انسانی هر کشور، بهترین و ارزشمند‌ترین ثروت آن جامعه هستند که نه تنها نقصان و زوال نمی‌پزیرند بلکه در صورت سازماندهی و بهره مندی درست، رشد و توسعه روز افزون مادی و معنوی و تامین رفاه و آرامش جامعه را به دنبال دارد و سرمایه انسانی به عنوان عظیم‌ترین سرمایه هر کشور تنها در سایه آموزش و تلاش همه جانبه و همگانی بدست می‌آید و آموزش و پرورش به عنوان مامن و پناهگاه تعلیم و تربیت اسلامی در نظام مقدس ما این رسالت عظیم را بر عهده دارد.
فرهنگیان بسیجی استان اردبیل، ضمن ارج نهادن به مقام شامخ معلمان پر تلاش و تبریک این روز عزیز به فردفرد معلمان بزرگوار و خانواده‌های گرانقدر آنان، توفیق وسربلندی ایران عزیز و ملت متمدن و انقلابی ایران را از خداوند متعال مسئلت نموده و دولت، مجلس و ملت شریف ایران قدردانی زحمات این عزیزان دعوت می‌نماید. چراکه آینده‌ هر جامعه‌ای در سیمای کنونی آموزش و پرورش آن جامعه نمایان است و سعادت و تربیت جامعه، در دست توانای معلمان است.
هم اکنون نیز در آغاز دهه پنجم پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و به منظور تحقق تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی ظهور حضرت مهدی (عج)، در تحقق بیانیه دوم انقلاب، ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای، نقش معلم به عنوان کنشگر اصلی در نظام تعلیم و تربیت بسیارحساس و قابل توجه است و امیدواریم که معلمان وفرهنگیان در این سال نیز که از سوی رهبر فرزانه انقلاب به عنوان سال ((رونق تولید))مزین گردیده است، بتوانند نقش کلیدی خود را در تحقق بیانیه مهم گام دوم رهبر معظم انقلاب، ایفا نمایند.
ما فرهنگیان بسیجی استان اردبیل با تبعیت ازفرامین ومنویات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله تعالی) وتجدید پیمان با آرمان‌های امام خمینی (ره) بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران وشهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس ومدافعان حریم وحرم، خود را موظف ومتعهد می دانیم طبق اهداف عالی آموزش و پرورش، تمام همت وتلاش خود را برای تربیت آینده سازان این مرز وبوم در تراز جمهوری اسلامی ایران به کار بگیریم. همچنین به استکبار جهانی به پرچمداری آمریکای جنایتکار وترامپ شیطان صفت و دولت‌های مزدور منطقه بویژه رژیم صهیونیستی، عربستان صعودی و امارات متحده عربی اعلام می‌داریم همانطوریکه در چهار دهه گذشته با وجود بکارگیری تمامی ظرفیت‌های سخت افزاری نتوانسته اید هیچ غلطی بکنید از این به بعد نیز با کمک و فضل خدای قادر و متعال وپایداری و پشتیبانی ملت مسلمان ایران هیچ غلطی نمی توانید بکنید و به حول و قوه الهی رشد و توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با پشتیبانی ملت رشید ایران و وحدت تمامی اقوام وقوای سه گانه با رهبری، ولی امر مسلمین جهان امام خامنه‌ای پرتوان به پیش خواهد رفت. انشاء الله