سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

به صف شدن راهداران اردبیلی در طرح تابستانی جاده‌ها - خبر

 

 

به صف شدن راهداران اردبیلی در طرح تابستانی جاده‌ها

مدیر راهداری راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تمام تمهیدات لازم برای حضور راهداران در طرح تابستانی فراهم آمده و این نیروها با توان مضاعف در این عرصه حاضر شدند.

به صف شدن راهداران اردبیلی در طرح تابستانی جاده‌ها

علی یوسف‌زاده اظهار کرد: در کنار حضور و ارائه خدمات در محورها و جاده‌های استان برای سهولت تردد هموطنانمان امر نگهداری راه‌ها نیز به عنوان یکی از شاخصه‌های فعالیت راهداری مورد توجه قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه راهداران در انجام وظایف خود نیاز جدی به تأمین اعتبارات مورد نیاز دارند تا خدمات کیفی‌تری را ارائه کنند، تصریح کرد: ما هم در حوزه خط‌کشی جاده‌ها به شکل گرم و با استفاده از شیوه نانو و همچنین نصب گاردریل، آسفالت، مرمت و بهسازی برخی از مسیرها در سه ماهه بهار فعالیت‌های خوبی را انجام دادیم به طوری‌که جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان به شکل نصبی آماده تردد هموطنانمان با رعایت نقاط ایمنی هستند.

مدیر راهداری راه و شهرسازی استان از نصب بیش از یک‌هزار متر مربع تابلوهای اطلاعاتی و همچنین نصب 7 هزار و 700 تابلو الزام‌آور و اخطار پلیس در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: به رغم کمبود اعتبارات مدیریت راهداری تلاش خود را به کار گرفته تا زمینه‌ای فراهم آید که بتوان بهتر و شایسته در فصل تابستان در خدمت هموطنان بود.

یوسف‌زاده از اصلاح سیستم روشنایی جاده‌ها و تونل‌ها خبر داد و افزود: با توجه به تأمین قیر یارانه‌ای بیش از 140 هزار متر مربع لکه‌گیری و آسفالت مجدد انجام شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: اقدامات خوبی انجام شده تا در فصل تابستان با حضور راهداران و مراقبت‌هایی که انجام می‌شود ایمنی جاده‌ها و کاهش تصادفات به شکل مناسب اتفاق بیفتد.

به گزارش خبرگزاری فارس، یوسف‌زاده اضافه کرد: امیدواریم به مانند سال گذشته که در کاهش تصادفات رتبه ممتازی را به دست آوردیم، امسال نیز بتوانیم روند کاهشی را در تصادفات به ویژه تصادفات منجر به مرگ و میرها را در جاده‌ها شاهد باشیم.