سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

بهسازی و نوسازی زیرساخت‌های شهرک صنعتی اردبیل شتاب گرفته است - خبر

 

 

بهسازی و نوسازی زیرساخت‌های شهرک صنعتی اردبیل شتاب گرفته است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: با فعالیت ۱۵ پیمانکار فعال در شهرک صنعتی شماره دو اردبیل، بهسازی و نوسازی این شهرک صنعتی شتاب گرفته است.

بهسازی و نوسازی زیرساخت‌های شهرک صنعتی اردبیل شتاب گرفته است
محمد اهلی صبح امروز در جریان بازدید استاندار اردبیل از شهرک صنعتی شماره دو اردبیل اظهار کرد: هم اکنون چندین پیمانکار فعال در زمینه بازسازی و نوسازی زیرساخت‌ها در حال فعالیت هستند که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، روند تردد و خدمت‌رسانی به واحدهای تولیدی بهبود می‌یابد.
 
وی افزود: شهرک صنعتی شماره دو اردبیل که بزرگ‌ترین شهرک صنعتی استان اردبیل است به عنوان قطب صنعت و تولید ثروت استان محسوب می‌شود و عمده واحدهای صنعتی مهم استان اردبیل در این شهرک مستقر هستند که به همین منظور در دو سال اخیر تلاش شد تا بهسازی و نوسازی زیرساخت‌های این شهرک شتاب گیرد.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با بیان اینکه بیش از ۲۰ سال است که از تاسیس و احداث زیرساخت‌های این شهرک صنعتی سپری شده است، تصریح کرد: با گذشت زمان، تاسیسات و معابر شهرک، مستهلک و از بین رفته است که همین موضوع زمینه‌ساز بروز برخی مشکلات در این شهرک صنعتی شده است.
 
اهلی بیان کرد: با بررسی‌های به عمل آمده مشخص گردید که بهسازی و نوسازی معابر و تاسیسات این شهرک به اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال نیاز دارد که در سال جهش تولید تلاش شد تا با تامین اعتبارات مختلف، روند بهسازی این شهرک سرعت گیرد.