جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

بهره مندی 96 روستای پارس‌آباد و بیله‌سوار از اینترنت پرسرعت - خبر

 

 

بهره مندی 96 روستای پارس‌آباد و بیله‌سوار از اینترنت پرسرعت

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: تا پایان امسال ۹۶ روستای شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله‌سوار از پوشش اینترنت پرسرعت بهره‌مند می‌شوند.

بهره مندی 96 روستای پارس‌آباد و بیله‌سوار از اینترنت پرسرعت

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بهروز رزمی ظهر امروز در دیدار با نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برنامه‌ریزی شده تا پایان امسال 96 روستای شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله‌سوار از پوشش اینترنت پرسرعت بهره‌مند شوند و در این زمینه اقدامات لازم انجام می‌شود.

وی با اشاره به آخرین وضعیت ارتباطی در شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته تا پایان امسال 70 روستای شهرستان پارس‌آباد از نعمت اینترنت پرسرعت روستایی بهره‌مند خواهند شد که با اضافه شدن این تعداد مجموع روستاهای دارای پوشش اینترنت پرسرعت به عدد 200 روستا می‌رسد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل افزود: در شهرستان بیله ‌سوار نیز مقرر شده است تا پایان سال 97، تعداد 26 روستا به 150 روستای دارای اینترنت پرسرعت روستایی اضافه شود تا در مجموع 176 روستای شهرستان بیله‌سوار از این نعمت برخوردار شوند و رضایت مردم این روستاها در این زمینه جلب شود.