رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

بهره مندی ۷۰۰ نفر در اردبیل از تسهیلات باز آفرینی شهری - خبر

 

 

بهره مندی ۷۰۰ نفر در اردبیل از تسهیلات باز آفرینی شهری

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: طی سه ماهه اول امسال حدود ۷۰۰ نفر در استان اردبیل از تسهیلات بازآفرینی شهری بهره‌مند شده‌اند.

بهره مندی ۷۰۰ نفر در اردبیل از تسهیلات باز آفرینی شهری
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از اعطای تسهیلات برای ساخت خانه در مناطق فرسوده استان اردبیل خبر داد و گفت: یکی از مهم‌ترین سیاست‌ها و برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی در استان اردبیل بازآفرینی مناطق فرسوده با اعطای تسهیلات است.
 
وی با بیان اینکه تاکنون برای ۳ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در مناطق فرسوده استان اردبیل قرار گرفته است افزود: در راستای بازآفرینی طی دو سال اخیر ۲ هزار و ۲۰۰ پروانه ساخت واحد مسکونی در مناطق فرسوده استان اردبیل صادر شده است.
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از دریافت ۷۰۰ نفر در استان اردبیل از تسهیلات بازآفرینی مناطق فرسوده خبر داد و تصریح کرد: امسال در سه ماهه اول حدود ۷۰۰ نفر در استان اردبیل از تسهیلات بازآفرینی شهری بهره‌مند شده‌اند که این رقم در کل سال گذشته حدود ۱ هزار و ۳۰۰ نفر بود.
 
حیدری بیان کرد: تلاش ما بر این است که سازمان ملی زمین و مسکن مجوز و پروانه‌های ساخت را در سریع‌ترین زمان صادر کرده و عملیات ساخت و ساز‌ها نیز آغاز شود.
 
وی با اشاره به طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن اظهار کرد: در این طرح نقشه و مشخصات پروژه بر عهده اداره کل راه و شهرسازی استان بوده که همکاری با شهرداری انجام شده و پروانه ساخت صادر شده است.