سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

بهره مندی ۲۷۴ نفر از جانبازان اردبیلی از تسهیلات اشتغال - خبر

 

 

بهره مندی ۲۷۴ نفر از جانبازان اردبیلی از تسهیلات اشتغال

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: در سال گذشته ۲۷۴ نفر از جانبازان استان تسهیلات مشاغل خانگی و خوداشتغالی دریافت کردند.

بهره مندی ۲۷۴ نفر از جانبازان اردبیلی از تسهیلات اشتغال
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سر شاهی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: استان اردبیل دو هزار و ۹۵۴ جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده که از این تعداد ۱۲۹ نفر جانباز ۷۰ درصد به بالا و ۲۴ نفر جانباز زن هستند و تلاش و جدیت بر ارائه خدمات مناسب به جانبازان و خانواده‌های شهدا و ایثارگر است.
 
وی با اشاره به خدمات ارائه شده به جانبازان در استان بیان کرد: در سال گذشته ۶۷۹ نفر از جانبازان از طرح حق پرستاری بهره‌مند شدند و ۴۲۱ نفر نیز تحت پوشش طرح پایش سلامت قرار گرفته و نیز ۲۷۴ نفر از جانبازان در سطح استان نیز تسهیلات مشاغل خانگی و خوداشتغالی دریافت کردند.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با اشاره به انجام بیش از سه هزار مورد عیادت از جانبازان و خانواده‌های آن‌ها تصریح کرد: سالن‌های ورزشی و استخر برای جانبازان و خانواده‌های آن‌ها تدارک دیده شده و در حال حاضر سه هزار و ۵۰۰ نفر از این ظرفیت‌ها استفاده می‌کنند.
 
شاهی با تاکید بر تکریم خدمات و جانفشانی‌های جانبازان در جامعه گفت: جانبازان ما آگاهانه پای در میدان مبارزه با دشمن بعثی گذاشتند و آسیب‌های جسمانی و روحی ناشی از جنگ را متوجه بودند و با حضور آگاهانه در عملیات‌های مختلف زمینه‌ساز شکست دشمنان شدند.