رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

بهره مندی تمام روستاهای بالای 20 خانوار اردبیل از نعمت گاز طبیعی - خبر

 

 

بهره مندی تمام روستاهای بالای 20 خانوار اردبیل از نعمت گاز طبیعی

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از بهره مندی تمام روستاهای بالای 20 خانوار اردبیل از نعمت گاز طبیعی خبر داد.

بهره مندی تمام روستاهای بالای 20 خانوار اردبیل از نعمت گاز طبیعی
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فیروز خدایی از برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی تمامی روستاهای بالای 20 خانوار استان خبر داد و افزود: تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم در این حوزه گام‌های جدی و اساسی را برداشته و زمینه برای بهره‌مندی هر چه بیشتر ساکنان مناطق روستایی استان از خدمات این شرکت را فراهم آوریم.
 
وی تصریح کرد: هم اکنون یک هزار و 56 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که 656 روستا از این تعداد در دولت تدبیر و امید گازدار شده که بالغ بر 88 درصد خانوارهای روستایی استان اردبیل را شامل می‌شود.
 
خدایی اظهار داشت: پروژه گازرسانی به روستاهای شورگل، کرم کندی، بالاخان کندی، مراد علی کندی، شابی کندی، حاج آقاکندی، قوطوربلاغ، هموار کندی، یانبلاغ، اوچبلاغ از توابع بخش جعفرآباد از توابع شهرستان بیله‌سوار از امروز از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.
 
وی گفت: پروژه گازرسانی به این روستاها در قالب 32 هزار متر شبکه‌گذاری و با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید که بیش از 350 خانوار روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتند که با تلاش‌های انجام شده تا پایان سال 97 حدود 95 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان بیله‌سوار گازدار خواهند شد.