جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

بهره مندی بیش از ۱۳۷ هزار نفر از طرح ناظران سلامت در اردبیل - خبر

 

 

بهره مندی بیش از ۱۳۷ هزار نفر از طرح ناظران سلامت در اردبیل

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بهره مندی ۱۳۷ هزار و ۵۴۴ نفر در طرح ناظران سلامت جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

بهره مندی بیش از ۱۳۷ هزار نفر از طرح ناظران سلامت در اردبیل

عزت اله ضربی، سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: ۳ هزار و ۲۵۸ نفر/ روز نیروی جوان داوطلب این جمعیت از اول آذرماه تاکنون در طرح ناظران سلامت مشارکت داشته اند که هزار و ۹۳۲ نفر/ روز از آن‌ها برادر و هزار و ۳۲۶ نفر/ روز از آن‌ها خواهر بوده اند.

او با بیان اینکه این افراد در قالب هزار و ۶۰۶ تیم/ روز در ۱۰ شعبه شهرستانی فعالیت داشته اند، اظهار کرد: تاکنون در طرح ناظران سلامت ۴۶ هزار و ۹۳۱ اماکن توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل تحت پوشش قرار گرفته است.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه تاکنون هزار و ۹۹۹ نفر/ ساعت با تیم‌های مراقبتی در این طرح مشارکت داشته اند، ادامه داد: در این مدت ۸۷۳ نفر/ ساعت نیز توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با تیم‌های حمایتی مشارکت انجام گرفته است.

ضربی با بیان اینکه این طرح با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی اجرا می‌شود، اضافه کرد: اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در این طرح علاوه بر ارزیابی و نظارت بر اماکن و مراکز خدمات مردمی در آموزش، توزیع اقلام بهداشتی، توصیه و ارشاد به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک نیز مشارکت دارند.