سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

بهره مندی بیش از ۱۳۷ هزار نفر از طرح ناظران سلامت - خبر

 

 

بهره مندی بیش از ۱۳۷ هزار نفر از طرح ناظران سلامت

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بهره مندی ۱۳۷ هزار و ۵۴۴ نفر در طرح ناظران سلامت جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

بهره مندی بیش از ۱۳۷ هزار نفر از طرح ناظران سلامت
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عزت اله ضربی، سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: ۳ هزار و ۲۵۸ نفر/ روز نیروی جوان داوطلب این جمعیت از اول آذرماه تاکنون در طرح ناظران سلامت مشارکت داشته اند که هزار و ۹۳۲ نفر/ روز از آن‌ها برادر و هزار و ۳۲۶ نفر/ روز از آن‌ها خواهر بوده اند.
 
او با بیان اینکه این افراد در قالب هزار و ۶۰۶ تیم/ روز در ۱۰ شعبه شهرستانی فعالیت داشته اند، اظهار کرد: تاکنون در طرح ناظران سلامت ۴۶ هزار و ۹۳۱ اماکن توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل تحت پوشش قرار گرفته است.
 
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه تاکنون هزار و ۹۹۹ نفر/ ساعت با تیم‌های مراقبتی در این طرح مشارکت داشته اند، ادامه داد: در این مدت ۸۷۳ نفر/ ساعت نیز توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با تیم‌های حمایتی مشارکت انجام گرفته است.
 
ضربی با بیان اینکه این طرح با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی اجرا می‌شود، اضافه کرد: اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در این طرح علاوه بر ارزیابی و نظارت بر اماکن و مراکز خدمات مردمی در آموزش، توزیع اقلام بهداشتی، توصیه و ارشاد به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک نیز مشارکت دارند.