سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

بهره مندی استان اردبیل از خدمات همراه اول بیشتر از میانگین کشوری است - خبر

 

 

بهره مندی استان اردبیل از خدمات همراه اول بیشتر از میانگین کشوری است

مدیرعامل شرکت همراه اول گفت: میانگین کشوری استفاده از خدمات همراه اول ۵۸ درصد بوده ولی در استان اردبیل ۶۱ درصد مردم از خدمات این اپراتور استفاده می‌کنند.

بهره مندی استان اردبیل از خدمات همراه اول بیشتر از میانگین کشوری است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وحید صدوقی افزود: در حال حاضر استان اردبیل از زیرساخت‌های خدمات شرکت همراه اول به خوبی برخوردار بوده که 104 سایت نسل سه اینترنت و 6 سایت نسل چهار تلفن همراه در استان اردبیل نصب شده که تا به امروز حدود 240 میلیارد تومان توسط این شرکت در استان اردبیل سرمایه‌گذای شده است.

وی گفت: یکی از برنامه‌های شرکت همراه اول در استان اردبیل نوسازی 212 سایت نسل دو اینترنت همراه است که بعد از نوسازی قابلیت ارائه خدمات اینترنت نسل سوم و چهارم را خواهد داشت که براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان امسال حدود 102 میلیارد در استان اردبیل سرمایه‌گذاری می‌شود.

مدیرعامل شرکت همراه اول تصریح کرد: پروژه‌هایی که در قالب این 102 میلیارد تومان در استان اردبیل سرمایه‌گذاری می‌شود در دهه فجر و هفته ارتباطات و فناوری در استان اردبیل به بهره‌برداری خواهد رسید که خوشبختانه استقبال مردم این استان در استفاده از خدمات همراه اول بسیار مناسب بوده به طوری که میانگین کشوری 58 درصد و در اردبیل 61 درصد مردم از خدمات این شرکت بهره‌مند هستند.

صدوقی گفت: در حال‌حاضر یک هزار و 12 روستا زیرپوشش خدمات تلفن همراه اول در استان اردبیل قرار دارند که خدمات اینترنت نسل سوم در 8 شهر استان اردبیل راه‌اندازی شده و به زودی در شهرستان‌های کوثر و نیر نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اظهار کرد: تمام تلاش شرکت همراه اول بر این است که مردم و مشترکان تلفن همراه اول در استان اردبیل بتوانند در حد مطلوب در تمامی نقاط استان اردبیل از خدمات این اپراتور استفاده کنند که به طور یقین شرکت همراه اول با سرمایه‌گذاری‌های خود در این راستا تلاش خواهد کرد.