جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

بهره برداری از ۸ پروژه عمرانی- نگهداری در شهرستان کوثر - خبر

 

 

بهره برداری از ۸ پروژه عمرانی- نگهداری در شهرستان کوثر

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان کوثر گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۸ پروژه عمرانی - نگهداری این شهرستان با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار افتتاح شد.

بهره برداری از ۸ پروژه عمرانی- نگهداری در شهرستان کوثر
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی آزاد، رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان کوثر در مراسم افتتاح این پروژه‌ها ضمن تبریک دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، بهبود خدمات رسانی به مردم، ایمن سازی جاده و بهسازی راه‌های روستایی را از اولویت‌های مهم راهداری این شهرستان در طول سال عنوان کرد.
 
او افزود: حمل، پخش، رگلاژو کمپکت بیش از ۱۰ کیلومتر از راه روستا‌های الو –النکش، باغچه جیق و شویر با ۲۵۰ میلیون تومان هزینه، لکه گیری راه‌های اصلی، فرعی و روستایی با ۲۴۰ میلیون، خط کشی خط وسط راه‌های اصلی، فرعی و روستایی با ۸۱۲ میلیون، نصب تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی با ۴۰ میلیون، نصب گاردریل در محور‌های مواصلاتی با ۱۰۸ میلیون و همچنین برقرای سیستم روشنایی ۳ راهی زاویه کرد و سه راهی فیروز- خلخال در محور اردبیل- سرچم با ۵۰ میلیون تومان سرمایه گذاری مجموع پروژه‌های افتتاح شده در این ایام بود که مورد بهره برداری مردم قرار گرفت.
 
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کوثر با اشاره به اینکه در جهت افزایش ضریب ایمنی جاده ۱۲۵ کیلومتر از خط وسط محور‌های مواصلاتی شهرستان کوثر در ۱۰ ماهه گذشته تجدید خط کشی شده تصریح کرد: در مدت یاد شده راهداران با بکارگیری ۸۰۰ تن آسفالت سرد و گرم محور‌های مواصلاتی این شهرستان را لکه گیری کرده اند.
 
آزاد تنقیه و لایروبی ۲۵ دهنه از پل، ایجاد ۶ سرعتکاه مجازی، رنگ آمیزی ۳۰۰ متر از سرعتکاه ها، تعمیر، بازسازی و نصب هزار و صد عدد تابلو و همچنین شستشوی ۱۷ هزار عدد از علائم راهداری در محور‌های مواصلاتی را از اقدامات مهم راهداران در ۱۰ ماهه گذشته برشمرد.