جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

بهره برداری از ۱۵۵ طرح صنعتی در سال جهش تولید - خبر

 

 

بهره برداری از ۱۵۵ طرح صنعتی در سال جهش تولید

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت:۱۵۵ طرح صنعتی در سال جهش تولید با هدف اشتغال زایی به بهر برداری می رسد.

بهره برداری از ۱۵۵ طرح صنعتی در سال جهش تولید

رامین صادقی افزود:برای اجرای این طرح‌ها با اشتغالزایی 6 هزار نفر  ۳۵هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری خواهد شد.

وی  ضمن اشاره به حفظ سرمایه‌های موجود در بخش صنعت و حفظ اشتغال گفت: در این زمینه از تمام ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات موجود و فعال کردن ظرفیت های بخش صنعت استفاده می کنیم.

او گفت : در سال جهش تولید یکی از برنامه های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بررسی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی جدید بوده  و در این زمینه این سازمان تمام تلاش خود را در حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی انجام می دهد.

رییس صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل  گفت: در سال گذشته اقدامات خوبی در حمایت از تولید و رونق واحدهای صنعتی انجام شد و این اقدام زمینه اجرای برنامه‌های مناسب در سال جهش اقتصادی را فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته  ۵۷ واحد راکد به چرخه تولید بازگشت، اظهارداشت: این واحدها با مشکلات مدیریتی، حقوقی و بانکی روبرو بودند و با رفع مشکل دوباره فعال شدند.

صادقی گفت: هم‌اکنون تعدادی از واحدهای تولیدی استان  براساس ظرفیت اسمی فعالیت می‌کنند اما تعدادی نیز به ظرفیت‌های واقعی نزدیک شده و در تلاش هستند تا با افزایش تولید و ایجاد اشتغال در بازار حضور یابند.

رییس صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل افزود: تمرکز در استان بر این است تا صاحبان سرمایه مورد حمایت و تشویق قرار گرفته و به ظرفیت واقعی تولید برسند.