جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

بهره برداری از سد گیوی و بیمارستان شهرستان کوثر - خبر

 

 

بهره برداری از سد گیوی و بیمارستان شهرستان کوثر

استاندار اردبیل گفت: سد گیوی و بیمارستان شهرستان کوثر با تخصیص ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره برداری از سد گیوی و بیمارستان شهرستان کوثر

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مجید خدابخش در آیین افتتاح پروژه‌های افتتاحی دهه فجر شهرستان کوثر اظهار داشت: هم‌اکنون عملیات اجرایی سد گیوی در مراحل پایانی قرار داشته و عملیات احداث بیمارستان این شهرستان نیز با تخصیص اعتباری در حدود 500 میلیارد ریال به پایان رسیده که تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید و تمامی اقدامات لازم در این زمینه انجام شده است.
 
وی افزود: مسئولان استانی، بهره‌برداری و اتمام پروژه‌های عمرانی و اقتصادی را در استان اردبیل مبنای کار خود قرار داده‌اند و تمامی اهدافشان را در این زمینه متمرکز نموده‌اند، چرا که بهره‌برداری از این پروژه‌ها می‌تواند گام موثری در راستای رونق و توسعه استان و ایجاد اشتغال برای افراد برمی‌دارد که مهمترین مطالبات و خواسته‌های مردم را نیز شامل است.
 
استاندار اردبیل گفت: علاوه بر پروژه‌های مطرح شده گازرسانی به روستاهای محروم و دورافتاده استان اردبیل با تخصیص اعتباری در حدود یک هزار میلیارد ریال تحقق یافته است که امیدواریم این اقدام بتواند مطالبات و خواسته‌های بجای مردم این استان را برطرف نماید.
 
خدابخش بیان کرد: امیدواریم تا پایان سال آینده بتوانیم گازرسانی را در سطح استان اردبیل به اتمام برسانیم و همگان را از حق طبیعی و خدادادی گاز بهره‌مند سازیم، چرا که برخورداری از گاز طبیعی حق مسلم همگان است و امیدواریم که بتوانیم از این طریق دین خود را به این افراد ادا کنیم.