سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

بهره‌گیری از ظرفیت نظام مهندسی ساختمان در بازسازی عتبات عالیات - خبر

 

 

بهره‌گیری از ظرفیت نظام مهندسی ساختمان در بازسازی عتبات عالیات

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل گفت: ما تلاش می‌کنیم تا از توانمندی‌ها و تجارب ارزشمند مهندسان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در بازسازی عتبات عالیات استفاده کنیم.

بهره‌گیری از ظرفیت نظام مهندسی ساختمان در بازسازی عتبات عالیات

اسفندیار هوشیار صبح امروز در نشست مشترک با مسؤولان سازمان نظام مهندسی در اردبیل اظهار کرد: توانمندی‌ها و قابلیت‌های خوبی در مسیر همکاری بین ستاد بازسازی عتبات عالیات و نظام مهندسی ساختمان وجود دارد تا با بهره‌گیری از این توانمندی‌ها بتوان در بازسازی عتبات عالیات به وظایف شرعی و اعتقادی خود عمل کرد.

وی با اعلام خرسندی از آمادگی مهندسان خیرین برای کمک به مجموعه بازسازی عتبات عالیات بیان کرد: استان اردبیل پایتخت حسینی است و از گذشته به شهر دارالارشاد معروف است و جوانان حسینی و مهندسان توانمند این استان همیشه عشق و ارادت خود را به ائمه اطهار و خاندان عصمت و طهارت نشان داده و ثابت کردند در این مسیر حاضرند از همه سرمایه‌های خود بگذرند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل گفت: ما تلاش می‌کنیم تا از توانمندی‌ها و تجارب ارزشمند مهندسان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در بازسازی عتبات عالیات استفاده کنیم.

هوشیار با بیان اینکه ستاد بازسازی عتبات عالیات برنامه مدونی را در توسعه حرم ائمه اطهار (ع) در کربلا دارد، افزود: ساخت صحن حضرت فاطمه زهرا (س) در نجف و صحن قهرمان نینوا حضرت زینب (س) در کربلای معلی از جمله این طرح‌ها است که همه استان‌ها به ویژه استان اردبیل باید نهایت همکاری و مساعدت را در تکمیل این پروژه‌ها با عشق و ارادت خالصانه انجام دهند.

وی رویکرد این مجموعه را استفاده از ظرفیت و توانمندی مردمی در امر بازسازی عتبات عالیات توصیف کرد و یادآور شد: نظام مهندسی ساختمان نیز با مهندسان خبره و کارآمد خود می‌تواند همکاری تنگاتنگی را با ستاد بازسازی عتبات عالیات داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این نشست رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل از آمادگی کامل این سازمان برای کمک به بازسازی عتبات عالیات با افتخار کامل و رویکرد خاص معنوی و ارزشی مهندسان فعال در این مجموعه خبر داد.

هوشیار ایمانی افزود: مهندسان اردبیلی در بازسازی عتبات عالیات در کربلا معلی و حرمین شریفین آماده کمک‌رسانی هستند و به زودی به لحاظ فنی و دیگر قابلیت‌ها همکاری تنگاتنگ سازمان نظام مهندسی استان با ستاد بازسازی عتبات عالیات را شاهد خواهیم بود.

همچنین رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل در مراسم معارفه رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان نیر بیان کرد: کمک‌ها و مساعدت‌های مردمی در سال‌های اخیر به این مجموعه تحسین‌برانگیز بوده است.

اسفندیار هوشیار ضرورت همدلی و همکاری کلیه دستگاه‌ها و مشارکت بیشتر عاشقان اهل بیت و مردم ولایی نیر را در کمک به بازسازی عتبات عالیات یادآور شد و اظهار کرد: این جای افتخار است که استان اردبیل جزو استان‌های ممتاز در کمک به بازسازی عتبات عالیات است.

به گزارش خبرگزاری فارس، در این مراسم احمد سعیدی به عنوان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات نیر منصوب شد.