سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

بهره‌مندی 13 هزار واحد مسکن روستایی از تسهیلات بانک مسکن - خبر

 

 

بهره‌مندی 13 هزار واحد مسکن روستایی از تسهیلات بانک مسکن

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: همکاری و همراهی خوب بانک مسکن در پرداخت تسهیلات برای 13 هزار واحد در مدت یک سال در بخش مسکن روستایی اقدامی بی‌نظیر و حرکتی ماندگار بود که امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.

بهره‌مندی 13 هزار واحد مسکن روستایی از تسهیلات بانک مسکن

فرهاد سبحانی صبح امروز در نشست مسؤولان دستگاه‌های مرتبط با حوزه مسکن که به همت بانک مسکن در سرپرستی شعب بانک مسکن برگزار شد، اظهار کرد: ما در تدارک مسکن شهری در بیش از 600 واحد اعم از اردبیل و نیر توانستیم از تسهیلات بانک مسکن استفاده کنیم که در این بین 300 واحدی شهر اردبیل در مرحله تکمیل است و مابقی این واحدها نیز تا سال آینده تکمیل و راه‌اندازی خواهد شد.

وی در مورد آغاز احداث پروژه‌های جدید و آغاز یک مجموعه 100 واحدی با تامین اعتبار از سوی بانک مسکن بیان کرد: با توجه به اینکه سودهای بانکی و نرخ سود تسهیلات پایین آمده است تلاش بر این است تا از فرصت پیش آمده برای تولید و تامین مسکن قشر نیازمند بیش از هر زمان دیگر بهره بگیریم.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: همکاری و همراهی خوب بانک مسکن در پرداخت مسکن برای 13 هزار واحد در مدت یک سال در بخش مسکن روستایی اقدامی بی‌نظیر و حرکتی ماندگار بود که امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.

سبحانی با بیان اینکه امسال با تامین زمین و مقدمات پرداخت تسهیلات عملیات ساخت 400 واحد برای محرومان آغاز خواهد شد، گفت: انتظار می‌رود این پروژه‌ها به سرعت اجرایی شده و طی دو سال آینده نیز تحویل متقاضیان شوند.

وی از تامین اعتبار مورد نیاز احداث مسکن خیرین به تعداد 24 واحد توسط بانک مسکن خبر داد و افزود: حرکت بی‌نظیر و انقلابی بانک مسکن در پرداخت تسهیلات برای 13 هزار واحد مسکن روستایی در مدت زمان یک سال اقدامی بی‌نظیر بود که امیدواریم  بانک مسکن در تداوم آن یاریگر ما برای تکمیل واحدهای نیمه تمام روستایی باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل از آمادگی کامل بنیاد مسکن برای همراهی بیشتر با مجموعه بانک مسکن در بهره‌مندی از تسهیلات ویژه با شرایط خاص برای روستاییان و جامعه نیازمند و مستضعف خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم تا در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل همه این برنامه‌ریزی‌ها و هدف‌گذاری‌ها به نتیجه مناسبی برسد.