جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

بهره‌برداری از ۷۳ طرح پارس‌آباد در هفته دولت - خبر

 

 

بهره‌برداری از ۷۳ طرح پارس‌آباد در هفته دولت

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: همزمان با هفته دولت ۷۳ طرح و پروژه سرمایه‌گذاری با اعتباری بالغ بر۱۰۷ میلیارد و۸۴۰ میلیون تومان در پارس‌آباد به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره‌برداری از ۷۳ طرح پارس‌آباد در هفته دولت

ابراهیم امامی اظهار کرد: همزمان با هفته دولت ۷۳ طرح و پروژه سرمایه‌گذاری با اعتباری بالغ بر ۱۰۷ میلیارد و۸۴۰ میلیون تومان در پارس‌آباد به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: علی‌رغم محدودیت‌های اعتباری اما شهرستان پارس‌آباد همچنان مسیر توسعه خود را ادامه می‌دهد.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد بیان کرد: در هفته دولت امسال ۶۹ پروژه عمرانی افتتاح می‌شود که این پروژه‌ها با اعتبار ۵۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات شهرستانی، استانی و ملی اجرا شده‌اند.

امامی ادامه داد: امسال همچنین در جهت تحقق شعار جهش تولید ۴ طرح اقتصادی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به ارزش ۵۳ میلیارد و 600 میلیون تومان و با اشتغال‌زایی بیش از ۱۱۰ نفری در شهرستان پارس‌آباد افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

عملیات اجرایی پروژه مسکن ملی پارس‌آباد آغاز می‌شود

وی گفت: همزمان با هفته دولت در سال جاری عملیات اجرایی ۱۲۰ واحد از پروژه مسکن اقدام ملی با اعطای تسهیلات بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان و ارزش کل سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد تومانی و اشتغال ۲ هزار و ۲۰۰ نفری شروع خواهد شد.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: همچنین بزرگترین پروژه گلخانه‌ای خاورمیانه در مساحتی بالغ بر یک هزار و ۶۰۰ هکتار در شهرستان پارس‌آباد در حال ساخت است که با سرمایه‌گذاری حدود ۱۵۰ میلیارد تومانی برای بیش از ۳۳۰ نفر اشتغال ایجاد خواهد نمود.

امامی از برگزاری بیش از ۸۹ برنامه فرهنگی و اجتماعی همزمان با هفته دولت در سطح شهرستان پارس‌آباد خبر داد و گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و زدن ماسک در اجرای تمامی مراسمات و برنامه‌ها مورد تأکید است.