جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی شهرستان خلخال در هفته بسیج - خبر

 

 

بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی شهرستان خلخال در هفته بسیج

فرمانده سپاه خلخال گفت: پروژه‌های عمرانی محرومیت‌زدایی و معیشتی با همت سپاه شهرستان خلخال در هفته بسیج به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی شهرستان خلخال در هفته بسیج
سرهنگ جهانبخش عطایی عصر امروز در جمع بسیجیان شهرستان خلخال با اشاره به تلاش‌های بسیج در عرصه‌های مختلف سازندگی، محرومیت‌زدایی و عمران و آبادانی اظهار کرد: پروژه‌های عمرانی محرومیت‌زدایی و معیشتی شهرستان خلخال در هفته بسیج به بهره‌برداری می‌رسد. 
 
وی با گرامیداشت هفته بسیج افزود: بسیجیان در روزهای سخت همواره در صحنه بوده و کارنامه درخشان بسیج اینک این نوید را می‌دهد که امروز به‌ یک نیروی جهانی تبدیل شده، به‌طوری که یکی از موانع اصلی حرکت استکبار در جای جای جهان بسیج است.
 
فرمانده سپاه ناحیه اردبیل با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختف در طول ایام هفته بسیج گفت: همایش پیاده‌روی خانوادگی، برپایی چادرهای سلامت از سوی بسیج جامعه پزشکی شهرستان و همچنین برگزاری برنامه شایسته میقات صالحین در مصلای امام خامنه‌ای از جمله برنامه‌های روز دوم بسیج بود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی بر لزوم توجه به امر ورزش در خانواده‌ها تاکید کرد و بیان داشت: سلامتی جسمی نیازمند ورزش و اجرای سبک صحیح زندگی اسلامی است و نباید ورزش در حاشیه قرار گیرد.