جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

بها دادن به روابط عمومی مصلحت یک سازمان را در پی دارد - خبر

 

 

بها دادن به روابط عمومی مصلحت یک سازمان را در پی دارد

رئیس حوزه هنری استان اردبیل گفت: بها دادن به روابط عمومی مصلحت یک سازمان را در پی دارد.

بها دادن به روابط عمومی مصلحت یک سازمان را در پی دارد

به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان اردبیل، امیر رجبی در دیدار با مسئولان حوزه هنری در اردبیل با بیان اینکه برگزاری سمپوزیوم بهترین فرصت برای اعتلای جایگاه روابط عمومی در سطح استان است، اظهار کرد: مدیری که جایگاه پر اهمیت روابط عمومی را نادیده بگیرد در واقع خلاف مصلحت سازمان خود عمل کرده است.

رجبی افزود: روابط عمومی به عنوان پیشانی یک سازمان نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری در نمایش دادن چهره واقعی یک سازمان ایفا می‌کند.

رئیس حوزه هنری استان اردبیل با بیان اینکه در شرایط کنونی اطلاع‌رسانی و ارتباط بحث نخست جهان امروز به شمار می‌آید، یادآور شد: ارزش و جایگاه والای وجود یک روابط عمومی تخصصی در قالب یک سازمان در عرصه اطلاع‌رسانی و ارتباط نمایان می‌شود.

رجبی تاکید کرد: روابط عمومی، قلب تپنده و چشم بینای هر سازمانی است و پویایی آن رشد و بالندگی یک سازمان را به ارمغان می‌آورد.

وی گفت: برگزاری نخستین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی در استان اردبیل اتفاقی مبارک و میمون است که می‌توان از آن به عنوان بهترین فرصت برای اعتلای جایگاه علمی و تخصصی روابط عمومی در سطح استان یاد کرد.

در این جلسه اعضای کمیته اجرایی و پشتیبانی نخستین سمپوزیوم روابط عمومی استان اردبیل به ترتیب زیر معرفی شدند.

توحید دلاور قوام به عنوان مشاور کمیته اجرایی و پشتیبانی، موسی ستاری سادات به عنوان مسئول امور پشتیبانی، صادق نباتی‌مقدم به عنوان مسئول امور اجرایی کمیته، حسن فتحی به عنوان مسئول امور پذیرایی، حسین نجفی به عنوان مسئول امور اسکان، محمد نوتاش دمیرچی به عنوان مسئول امور حمل و نقل، محمد اعظمی به عنوان مسئول امور تشریفات، سید مرتضی عاملی به عنوان مسئول امور تدارکات، سعید دست‌افشان به عنوان مسئول فضاسازی، گل‌آرایی، تهیه هدایا و تندیس، رضوان فیاض علایی، رامین جعفری و محسن امینی به عنوان عوامل اجرایی و عزیز جوادی زارع، شهرام لقایی‌زاده به عنوان مسئولان امور برگزاری کارگاه نخستین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی در استان اردبیل تعیین و معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، ارائه پیشنهاداتی درباره محل اجرای کارگاه، محل اسکان میهمانان، نحوه ثبت‌نام در بخش رقابتی سمپوزیوم و برگزاری نمایشگاه به منظور طرح در جلسه شورای سیاست‌گذاری از مباحث دیگر جلسه بود.