جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

بنیاد برکت مدارس جدید در اردبیل احداث می‌کند - خبر

 

 

بنیاد برکت مدارس جدید در اردبیل احداث می‌کند

بنیاد برکت مدارس جدید در اردبیل احداث می‌کند

بنیاد برکت مدارس جدید در اردبیل احداث می‌کند

امید قیامی صبح امروز در مراسم افتتاح واحد آموزشی سه کلاسه بنیاد برکت در روستای وکیل‌آباد در اردبیل اظهار کرد: اعمال خداپسندانه بنیاد برکت واقعا مورد تقدیر است و این بنیاد نه تنها در بحث مدرسه‌سازی بلکه در زمینه‌های اقتصادی نیز فعالیت‌های زیادی انجام داده است که استان ما نیز از این اقدام بزرگان بی‌نصیب نمانده است.

وی افزود: با درایت مقام معظم رهبری که این بنیاد زیر نظر معظم‌له است اقدامات بسیار مؤثری در محرومیت‌زدایی انجام گرفته که نمونه بارز آن ساخت 17 مدرسه در سطح استان است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: این مدرسه با سه کلاس درس و با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال و با زیربنای 340 متر‌مربع با محوطه‌سازی کامل در اختیار دانش‌آموزان است که امیدوارم افراد شاخصی از این مدارس تحویل جامعه شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نیز بیان کرد: رهبر فرزانه انقلاب تمام تلاش خود را برای محرومیت‌زدایی و بالا بردن سطح علمی شما دانش‌آموزان به کار برده است که مدرسه شما نمونه‌ای از هزاران فعالیت بنیاد برکت است که به دستور مقام معظم رهبری ساخته می‌شوند.

حسن‌زاده یادآور شد: من فقط از شما دانش‌آموزان می‌خواهم که خوب درس بخوانید و نماز را سرلوحه اعمال خود قرار دهید که موفقیت شما در گرو بالا بردن سطح علمی‌تان است و دوری از گناه و معصیت در گرو خواندن نماز و انجام فرایض دینی است.