جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

بسیج نهضتی است در امتداد عاشورا - خبر

 

 

بسیج نهضتی است در امتداد عاشورا

در آستانه هفته بسیج، نشست هم افزایی رسانه ای ستاد گرامیداشت هفته بسیج با حضور معاونان و مدیر کل صداوسیمای مرکز اردبیل در سالن جلسات سپاه حضرت عباس(ع) استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع ) استان اردبیل گفت: بسیج نهضتی است در امتداد عاشورا و خاری در چشم بدخواهان این کشور است.

سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان با اعلام این مطلب که "بسیج پیشرو خدمت و امیدآفرینی" به عنوان  شعار هفته بسیج سالجاری انتخاب شده است افزودبسیجی نهضتیاست در امتداد عاشورا که ازاول انقلاب اسلامیاز تمامی صحنه ها و امتحانات سربلند بیرون آمده وخاری در چشم بدخواهاناین کشور است.

وی در ادامه از تلاش های و همکاری صداوسیمای مرکز استان در پوشش و تهیه برنامه های مختلف از خدمات بسیج در جامعه قدردانی کرد و گفت: فرهنگ و تفکر بسیج تا به امروز کشور را از تهدیدات مختلف دشمنان  انقلاب حفظ کرده و خواهد نمود.

حجت الاسلام فیاضی مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان نیز بسیج را عنصری فعال و پویا، پرثمرو حقیقتی شبیه افسانه  دانست و خاطر نشان کرد: بسیج به حزب، جریان و یا گروه خاصی تعلق ندارد بلکه همه ملت ایران بسیجی هستند.

در این مراسم دکتر ملا احمدی مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل حوزه ماموریتی بسیج را وسیع و عمیق دانست و افزود: ماموریت هایی را که بسیج انجام می دهد مختص به یک حوزه نیست بلکه در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی ، اقتصادی ، سازندگی و حتی پزشکی بصورت جهادی وارد عرصه شده و خدمات شایانی به ویژه به مناطق محروم استان ارائه می دهند.

وی در ادامه از انجام برنامه ریزی های لازم در جهت تهیه و پخش برنامه های مختلف در هفته بسیج  توسط معاونت های مختلف صداوسیمای استان خبر داد و خاطر نشان کرد: علاوه بر پوشش رسانه ای مراسمات ویژه ، برنامه های مختلفی اجرا خواهد شد.