جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

بسیج ظرفیت‌های شهرستان بیله‌سوار برای مقابله با ویروس کرونا - خبر

 

 

بسیج ظرفیت‌های شهرستان بیله‌سوار برای مقابله با ویروس کرونا

فرماندار شهرستان بیله سوار از بسیج تمام ظرفیت‌های شهرستان بیله سوار برای مقابله با ویروس کرونا در سطح شهرستان خبر داد.

بسیج ظرفیت‌های شهرستان بیله‌سوار برای مقابله با ویروس کرونا

حسن قبادی اظهار کرد: ضدعفونی و گندزدایی اماکن، معابر، کوچه‌ها و خیابان‌ها و وسایل نقلیه ورودی به شهر بیله سوار با مشارکت ناحیه بسیج و سپاه، نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان به‌صورت ویژه در حال انجام است.

وی با اشاره به بسیج دستگاه‌های مرتبط شهرستان بیله سوار برای پیشگیری از ویروس کرونا، بیان کرد: علاوه بر مرکز شهرستان، به دهیاران و بخشداران شهرستان نیز تاکید شده از ظرفیت‌های موجود برای ضدعفونی و گندزدایی مناطق روستایی شهرستان نیز استفاده شود و ضدعفونی روستاها نیز در حال انجام است.

فرماندار شهرستان بیله سوار بیان کرد: پویش «در خانه بمانیم» با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با همکاری سازمان‌های مردم نهاد در  شهرستان بیله سوار راه‌اندازی شده تا بتوانیم در فرهنگ‌سازی پیشگیری از این ویروس قدم‌هایی برداریم.

قبادی از راه اندازی پایگاه غربال‌گری ویروس کرونا در ورودی شهر بیله سوار خبر داد و گفت: این پایگاه با مشارکت جمعیت هلال احمر، نیروی انتظامی و شبکه بهداشت برای کنترل و غربال مسافران در ورودی شهر بیله سوار راه اندازی شده است.

وی تصریح کرد: در روزهای اخیر شخصی در فضای مجازی با بارگذاری فایل‌های صوتی و کلیپ‌های تصویری ساختگی موجب تنش و اضطراب در جامعه شده بود که توسط پلیس امنیت شهرستان بیله سوار شناسایی و با هماهنگی‌های قضائی دستگیر شد.

فرماندار شهرستان بیله سوار بیان کرد: به‌صورت متداول جلسات ستاد مبارزه با ویروس کرونا شهرستان در فرمانداری برگزار شده و اقدامات صورت گرفته بررسی و تصمیمات لازم برای اقدامات بعدی در سطح شهرستان اتخاد می‌شود.