رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

بسته‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری برای شهرستان‌های اردبیل تعریف می‌شود - خبر

 

 

بسته‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری برای شهرستان‌های اردبیل تعریف می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با توجه به ظرفیت مناطق مختلف در استان بسته‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری برای شهرستان‌های اردبیل تعریف می‌شود.

بسته‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری برای شهرستان‌های اردبیل تعریف می‌شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، نادر فلاحی صبح امروز در دیدار با امام جمعه خلخال اظهار داشت: باتوجه به زیرساخت‌های گردشگری در شهرستان خلخال با دستور و تاکید استاندار اردبیل بسته سرمایه‌گذاری و گردشگری خوبی برای شهرستان خلخال در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: مهمترین پروژه سرمایه‌گذاری در این شهرستان پروژه بام خلخال و پل معلق ازناو است که به طور جدی پیگیر این موضوع هستیم و بخش زیادی از برنامه‌های هماهنگی در این مورد با سرمایه‌گذار انجام گرفته است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل افزود: در شهرستان خلخال توانستیم دو موزه صنایع دستی و نمایشگاه دائمی صنایع دستی را بعد از چند سال تعطیلی دوباره راه‌اندازی کنیم که همین ظرفیت بزرگی برای ایجاد اشتغال جوانان و بانوان می‌تواند باشد.

فلاحی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم تا افق 1400 در توسعه استان اردبیل و سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری و اقتصادی گام‌های موثری را برداریم و استان اردبیل به خصوص تک تک شهرستان‌ها را به قطب گردشگری ایران تبدیل کنیم.