رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

بسته‌های سرمایه‌گذاری اجلاس کشورهای عضو اکو در اردبیل آماده‌سازی شد - خبر

 

 

بسته‌های سرمایه‌گذاری اجلاس کشورهای عضو اکو در اردبیل آماده‌سازی شد

مشاور امور بین الملل استاندار اردبیل گفت: بسته‌های سرمایه‌گذاری دومین اجلاس بین‌المللی کشورهای عضو اکو در اردبیل آماده‌سازی شده است.

بسته‌های سرمایه‌گذاری اجلاس کشورهای عضو اکو در اردبیل آماده‌سازی شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حسن عظیم‌زاده در فرودگاه اردبیل برای استقبال از میهمانان داخلی و خارجی کنفرانس - نمایشگاه گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو اظهار داشت: دومین اجلاس بین المللی گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو در اردبیل فرصتی طلایی جهت معرفی توانمندی های گردشگری و فرصت های اقتصادی استان و جذب سرمایه گذاری خارجی است.
 
 عظیم‌زاده تصریح کرد: هماهنگی لازم برای برگزاری مطلوب این اجلاس انجام شده و بسته‌های سرمایه گذاری آماده سازی شده است که تلاش و جدیت ما بر این است که بتوانیم با ساماندهی وضعیت در راستای خدمات‌رسانی به مردم موفق عمل کرده وبه اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.
 
وی افزود: بعد از مراسم افتتاحیه در نمایشگاه قابلیت های استان به مهمانان داخلی و خارجی معرفی می‌شود که این امر نیز برای ما بسیار حائز اهمیت بوده و درصدد هستیم با معرفی جاذبه‌های گردشگری استان در راستای توسعه آن و توسعه استان گام برداشته و آن طور که باید و شاید وارد عرصه شویم.
 
مشاور امور بین الملل استاندار اردبیل گفت: خوشبختانه اردبیل هم‌اکنون میزبان دو رویداد مهم بین‌المللی به صورت همزمان است که در ارتباط با هر دو مورد تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و امیدواریم اقدامات لازم در این زمینه به شکل مناسب و مداوم ادامه یابد.
 
 عظیم‌زاده تصریح کرد: هماهنگی‌ها و برگزاری جلسات در این راستا انجام یافته و خوشبختانه خروجی‌های مورد انتظار ما به دست آمده است که امیدواریم اقدامات لازم در این زمینه به همین منوال در راستای میزبانی شایسته اردبیل طبق پیشینه و سبقه آن به عمل آید.