جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

بزرگ‌ترین اورژانس تأمین اجتماعی کشور دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد - خبر

 

 

بزرگ‌ترین اورژانس تأمین اجتماعی کشور دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

مدیر درمان تامین اجتماعی اردبیل گفت: طبق تمهیدات و هماهنگی‌های به عمل آمده تا دهه فجر امسال بزرگ‌ترین اورژانس تأمین اجتماعی کشور به بهره‌برداری می‌رسد.

بزرگ‌ترین اورژانس تأمین اجتماعی کشور دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد
قادر برجی ظهر امروز در بازدید از مراکز درمانی و بیمارستان تأمین اجتماعی اردبیل اظهار داشت: مقابله با بیماری کرونا و تأمین سلامت مردم جزو مقوله‌های مهمی است با هماهنگی تیم سلامت در تلاش برای تحقق آن هستیم.
 
وی با اشاره به این که توسعه زیرساخت‌ها و اجرای پروژه‌های این سازمان با جدیت در حال اجراست بیان کرد: در راستای مقابله با این بیماری و غربالگری بیماران کرونایی نیز آمادگی کامل داریم و در حال حاضر دو بیمارستان، دو پلی کلینیک و دو درمانگاه در راستای مهار اپیدمی سوم کرونا ارائه خدمات می‌کنند.
 
 مدیر درمان تامین اجتماعی اردبیل گفت: افزایش سه برابری توسعه زیرساخت‌ها و پروژه‌های عمرانی در 25 سال گذشته محقق شده و از مردم خواهشمندیم در راستای مهار این ویروس نهایت سعی و تلاش خود را به‌کاربگیرند و همکاری‌های لازم را داشته باشند.
 
برجی ادامه داد: تا دو ماه آینده دستگاه ام.آر.آی نیز در بیمارستان سبلان مستقر می‌شود و اعتبارات لازم برای حمایت از بیماران کلیوی و حمایت از آنان اختصاص می‌یابد و 10 دستگاه دیالیز مجهز نیز تا آخر بهمن ماه امسال در استان محقق می‌شود.