سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

بزرگ‌ترین آزمون مجازی قرآن کریم در اردبیل برگزار شد - خبر

 

 

بزرگ‌ترین آزمون مجازی قرآن کریم در اردبیل برگزار شد

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در راستای برگزاری آزمون مجازی بخش معارف بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت حدود ۳ هزار و ۹۰۰ نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه در این آزمون به صورت مجازی شرکت کردند.

بزرگ‌ترین آزمون مجازی قرآن کریم در اردبیل برگزار شد

بهروز دادخواه  اظهار داشت: آزمون کتبی بخش معارف جشنواره قرآنی هدهد در 10 رشته، امروز به صورت مجازی برای دانشجویان و به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد؛ کارکنان در سالن پیامبر اعظم (ص) و اساتید در سالن شهیدان نوعی‌اقدم دانشگاه در این آزمون با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی گفت: این آزمون در تاریخ‌های 9 و 10 مهرماه به صورت مجازی برای 2 هزار و 559 نفر از کارکنان دانشگاه نیز برگزار شده است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: در آزمون امروز بیش از هزار و 300 نفر از دانشجویان به صورت مجازی در این رقابت شرکت کرده و حدود 388 نفر از اساتید و کارکنان دانشگاه نیز به صورت حضوری در این آزمون شرکت کردند؛ لازم به ذکر است که این آزمون به صورت همزمان در شبکه‌های بهداشت و درمان نمین و گرمی نیز در حال برگزاری است.

دادخواه تصریح کرد: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی این آزمون امروز در 3 تایم مختلف برگزار می‌شود تا شاهد حضور و ازدحام بیش از حد مجاز در محل آزمون نباشیم.