سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

بزرگراه شهدای اردبیل به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شد - خبر

 

 

بزرگراه شهدای اردبیل به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شد

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اردبیل گفت: بنا به پیشنهاد اعضای شورای شهر اردبیل و بعد از مشورت با اعضای شورا و سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بزرگراه شهدای اردبیل به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

بزرگراه شهدای اردبیل به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شد

حبیب فتحی اظهار داشت: امنیت و اقتدار ایران اسلامی را مدیون ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران در جبهه‌های حق علیه باطل هستیم که در این راستا نامگذاری کوچه‌ها، خیابان‌ها و میادین به نام شهدا کمترین کاری است که شورای شهر می‌تواند برای این بزرگواران انجام دهد.

وی افزود: بعد از شهادت غرورآفرین سردار رشید اسلام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در راستای گرامیداشت نام و یاد این شهید بزرگوار اعضای شورای شهر اردبیل طرح دو فوریتی خود را برای نامگذاری خیابان‌ها، میادین و بزرگراه‌های سطح شهرستان در کمسیون فرهنگی مطرح کرد.

فتحی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده که در اولویت و دستور کار قرار داشت نامگذاری بزرگراه شهدای اردبیل به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بود که در کنار سایر موضوعات مورد بررسی قرار گرفت.
 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اردبیل بزرگراه شهدای اردبیل به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شد بیان کرد: بنا به پیشنهاد اعضای شورای شهر اردبیل و بعد از مشورت با اعضای شورا و سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بزرگراه شهدای اردبیل به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

وی  اظهار کرد: طی جلسات و نشست‌هایی که با اعضای شورای شهر و مسئولان سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل داشتیم پروژه پل قدس اردبیل نیز به نام سردار سرافراز اسلام شهید قاسم سلیمانی نامگذاری می‌شود و بعد از تکمیل این پروژه المان و تابلوی سرادر شهید قاسم سلیمانی نیز نصب می‌شود.