رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

بزرگداشت نیمه شعبان - خبر

 

 

بزرگداشت نیمه شعبان

صدای مرکز اردبیل برای گرامیداشت ولادت حضرت مهدی(عج) ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، صدای این مرکز بمناسبت سالروز ولادت آخرین منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) ویژه برنامه « آیلی گئجه» را در شب ولادت با سعادت حضرت ولی عصر(عج) پخش می شود.

این برنامه به مناسبت بزرگداشت شب نیمه شعبان بعد از اذان مغرب شروع شده و تا ساعت 24 ادامه پیدا می کند.در این برنامه از حضور کارشناسان مجرب و مداحان اهل بیت(ع) استفاده می شود.مسابقه،مشاعره، نمایش، حکایت، دلگویه های مردم، مولودی خوانی و موسیقی های مناسب از بخش های دیگر برنامه است.   

برنامه رادیویی « آیلی گئجه » با تهیه کنندگی بهراد مرادپور و گویندگی علی پرویزی شنبه ساعت 20:30 به مدت 210 دقیقه  از صدای مرکز اردبیل پخش می شود.

همچنین رادیو اردبیل ویژه برنامه بایرام گونو را به مدت ۱2۰ دقیقه ساعت 17 روز یکشنبه برای مخاطبان از صدای مرکز اردبیل پخش  می کند.

این برنامه به مناسبت بزرگداشت روز نیمه شعبان ساعت 17 شروع و تا اذان مغرب ادامه می یابد و تلاش می شود در این برنامه اوقات فرح بخشی برای مخاطبان ایجاد شود.مشاعره، مسابقه، نمایش، حکایت،‌گزارشهای زنده از مراسم و جشنها، نمایشهای طنز ، قطعات و اشعار مناسب روز از جمله بخشهای مختلف برنامه است.

بایرام گونو به تهیه کنندگی رسول مهاجر و گویندگی گیتا صحت و پیمان عبداللهی روز نیمه شعبان از رادیو اردبیل پخش می شود.