جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹

برگزیده خطبه‌های نماز جمعه شهرهای اردبیل - خبر

 

 

برگزیده خطبه‌های نماز جمعه شهرهای اردبیل

خطیبان نماز جمعه شهرهای اردبیل به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، جوانان را به الگوگیری از آن حضرت فراخواندند.

برگزیده خطبه‌های نماز جمعه شهرهای اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام رشتبری امام جمعه خلخال با تبریک فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت امام زمان (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) توان بازدارندگی ایران اسلامی را در مقابل دشمنان دو چندان کرده تا گزندی به نظام وانقلاب اسلامی نرسد.

حجت السلام رضایی امام جمعه موقت گرمی با تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان گفت:حضرت علی اکبر(ع) الگویی ارزشمند برای جوانان ایران اسلامی است و جوانان میتوانند با الگو قراردادن سیره آن حضرت به سعادت واقعی دست یابند.

حجت السلام رزاقی امام جمعه کلور با تبریک فرا رسیدن روز معلم و روز کارگر گفت : زحمات شبانه روزی این قشر زحمت کش ستودنیست و ضروریست مسوولان استانی و کشوری در راستای رفاه و آسایش آنها گام های مثبت و مفیدی بردارند.

حجت الاسلام رشادی امام جمعه پارس آباد، با تقدیر از تلاش‌های مخلصانه سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: آنها بدون هیچ نام و نشانی در حال مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب هستند و این به برکت همان روحیه انقلابی و مومن بودن کارکنان وزارت اطلاعات است که باعث عجز و ناتوانی دشمنان انقلاب شده است.

حجت الاسلام امیدوار امام جمعه انگوت با تبریک فرارسیدن هفته معلم و سالروز شهادت شهید مطهری گفت: شهید مطهری با جریان التقاطی غرب وشرق با تمام وجود مبارزه کرد و دراین راه به شهادت رسید . وی جوانان و نوجوانان را به فراگیری و مطالعه آثار آن شهید والامقام توصیه کرد.

حجت السلام باقری امام جمعه جعفرآباد با گرامیداشت روز ایمنی حمل و نقل ؛ به نقش زیر ساختها و جاده های غیر استاندارد و خودروهای بی کیفیت در بروز تصادفات و تلفات جاده ای اشاره کرد و از اداره کل راه و شهرسازی استان خواست تا فکری به حال وضعیت نامناسب راههای بخش جعفرآباد بکند.

حجت الاسلام قیاسی امام جمعه بیله‌سوار به 11 اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر اشاره کرد و گفت: کار و کارگر در فرهنگ اسلامی جایگاه والایی دارد و حمایت از کار حمایت از کارگر را به دنبال دارد. وی اهالی و نمازگزاران را به خرید کالای ایرانی و حمایت از تولید کنندگان داخلی و کارگران ایرانی توصیه کرد.

حجت الاسلام اسد زاده امام جمعه اصلاندوز با تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت قائم عج الله تعالی فرجه الشریف و روز سربازن گمنام امام زمان , از تلاش های شبانه روزی عوامل امنیتی و اطلاعاتی قدردانی کرد.

حجت الاسلام نعمتی امام جمعه هشجین ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان خواستار ایجاد نمایندگی اداره ورزش و جوانان در این شهر از سوی اداره کل ورزش وجوانان استان شد. وی همچنین با گرامیداشت روز معلم ؛ آموزش و پرورش را رکن اصلی توسعه اجتماعی و فرهنگی دانست.