جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری 11 کارگاه توانمندسازی در رشته‌های هنری - خبر

 

 

برگزاری 11 کارگاه توانمندسازی در رشته‌های هنری

رئیس بسیج هنرمندان استان اردبیل از برگزاری یازده کارگاه توانمندسازی در رشته‌های مختلف هنری توسط سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل خبر داد.

برگزاری 11 کارگاه توانمندسازی در رشته‌های هنری

عظیم دشتی صبح امروز در بازدید از کارگاه تخصصی بازیگری تئاتر در اردبیل اظهار کرد: آموزش یکی از عوامل رشد و توسعه هر عرصه و هر سازمان است که می‌تواند در توانمندسازی نیروی انسانی مفید و موثر باشد.

وی عنوان کرد: سازمان بسیج هنرمندان برای ارتقای سطح دانش و علمی بسیجیان خود برگزاری کارگاه‌های توانمندسازی را از امسال در سطح رده خود برگزار می‌کند که استان اردبیل با برگزاری 11 کارگاه تخصصی یکی از فعال‌ترین استان‌های کشور است.

رئیس بسیج هنرمندان استان اردبیل از برگزاری یازده کارگاه توانمندسازی در رشته‌های مختلف هنری توسط سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل خبر داد.

دشتی افزود: تعداد 151 نفر از هنرمندان بسیجی و غیربسیجی در کارگاه‌های توانمندسازی بسیج حضور دارند که در این میان علاقمندان به کلاس بازیگری تئاتر نسبت به سایر رشته‌های هنری دیده می‌شوند.

وی گفت: از 11 کارگاه، کارگاه فیلمنامه‌نویسی به مربیگری غلامحسین جلالی، بازیگری تئاتر به مربیگری اکبر محمدی و شعر به مربیگری عابدی در پارس‌آباد، کارگاه خوشنویسی به مربیگری ناصر موسی پور، کارگاه نگارگری به مربیگری سیدمهدی سیدی، موسیقی به مربیگری جعفر زین‌العابدینی، تصویربرداری به مربیگری حمید اسکندی، بازیگری تئاتر به مربیگری جاوید رخشانی، کارگاه داستان‌نویسی به مربیگری حافظ صادق‌پور در شهرستان اردبیل کارگاه بازیگری تئاتر به مربیگری مهدی احدی، داستان‌نویسی به مربیگری راضیه قربان‌زاده در مشگین‌شهر برگزار می‌شود.

رئیس بسیج هنرمندان استان اردبیل یادآور شد: این کارگاه‌ها که به صورت رایگان برگزار می‌شود از دهه سوم تیرماه آغاز شده و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، دشتی بیان کرد: فاز 2 کارگاه‌ها از نیمه دوم مهرماه آغاز خواهد شد که در این مرحله در خدمت هنرمندان عکاسی با کارگاه عکاسی خبرنگاری، فیلمنامه‌نویسی، کارگردانی، نمایش و شعر خواهیم بود.