جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

برگزاری یادواره شهدای عملیات کربلای ۴ و ۵ در اردبیل - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری یادواره شهدای عملیات کربلای ۴ و ۵ در اردبیل

برگزاری یادواره شهدای عملیات کربلای ۴ و ۵ در اردبیل


فرماندار اردبیل گفت: یادواره شهدای والامقام عملیات کربلای ۴ و ۵ در اردبیل برگزار می شود.

برگزاری یادواره شهدای عملیات کربلای ۴ و ۵ در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جواد زنجانی در جلسه پشتیبانی و هماهنگی برگزاری یادواره شهدای والامقام عملیات کربلای 4 و 5 در فرمانداری اردبیل اظهار داشت: یادواره شهدای والامقام عملیات کربلای 4 و 5 با حضور اقشار مختلف مردم، خانواه‌های معظم شهدا و مسئولان استانی و کشوری هفته آینده در مسجد محمدیه اردبیل برگزار می‌شود و تمهیدات لازم توسط دستگاههای مربوطه برای برگزاری این مراسم در اردبیل انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه به احتمال زیاد یادواره شهدای عملیات کربلای 4 و 5 در تاریخ 19 و یا 20 دی ماه در مسجد محمدیه برگزار شود، افزود: در این زمینه امروز جلساتی با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل برگزار می‌شود تا تصمیم قطعی درباره اجرای قطعی مراسم یادواره شهدای عملیات کربلای 4 و 5 در اردبیل گرفته شود.

فرماندار اردبیل تصریح کرد: رشادتها و دلاوریهای رزمندگان و شهدای والامقام در عملیات کربلای 4 و 5 فراموش‌نشدنی است، چرا که رزمندگان در این عملیات کار بزرگی انجام داده‌اند و درس بزرگ شجاعت و ایثار را به ما آموخته‌اند که هیچ‌گاه فراموش نمی‌شود.

زنجانی افزود:‌ عملیات کربلای 4 و 5 دستاورد بزرگی برای ملت ایران داشت و ما هیچ‌ وقت رشادتها، ایثارگری‌ها و دلاورمردی‌های این رزمندگان در این عملیات را فراموش نمی‌کنیم، چرا که رزمندگان با جان و دل و بدون هیچ چشم ‌داشتی برای حفظ ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی با دشمن جنگیدند و دشمنان و استکبار جهانی را شکست دادند.

وی بیان کرد:‌ برنامه‌ریزی برای برگزاری یادواره‌های شهدای ولامقام در اردبیل انجام شده و امیدواریم با برگزاری این مراسم یاد و خاطره شهدای والامقام را زنده نگه‌ داریم و نیز در عملیات کربلای 4 و 5 استان اردبیل 267 شهید والامقام را تقدیم انقلاب اسلامی نموده است.