سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری یادواره شهدای شمال غرب و مدافع حرم در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری یادواره شهدای شمال غرب و مدافع حرم در اردبیل

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: یادواره کشوری شهدای شمال غرب، مدافع حرم و عملیات‌های بدر و خیبر ۶ اسفندماه در اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری یادواره شهدای شمال غرب و مدافع حرم در اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سردار جلیل بابازده افزود: براساس هماهنگی‌های انجام شده یادواره کشوری شهدای شمال غرب، مدافع حرم و عملیات‌های بدر و خیبر 6 اسفندماه در حسینیه ثارالله سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل برگزار می‌شود.
 
وی از تدارک برنامه‌های معنوی و ارزشی برای این یادواره خبر داد و گفت: دعوت از سخنران کشوری برای این یادواره انجام شده و تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم این یادواره را با حضور پرشور و گسترده مردم شهیدپرور و ولایی اردبیل برگزار کنیم.
 
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس با گذشت از جان خود و ایثارگری و از خودگذشتگی‌هایی که نشان دادند اجازه ندادند تا دشمنان حتی یک وجب از خاک کشور را تصاحب کنند و باید برای قدردانی از این شهدای والامقام ارزش‌ها و آرمان‌های آنها را در جامعه بسط و گسترش دهیم.
 
بابازاده افزود: شهدای مدافع حرم نیز با تبعیت از شهدای هشت سال جنگ تحمیلی در خارج از مرزهای کشور برای دفاع از ارزش‌های اسلام و نظام جانفشانی کرده و با گذشت از جان خود به دشمنان اسلام اجازه نمی‌دهند تا به آرمان‌ها و حریم اسلام و اهل بیت(ع) تعرض کنند.
 
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با تاکید بر حضور گسترده و پرشور مردم در یادواره‌های شهدا تصریح کرد: این یادواره‌ها در راستای قدردانی از جانفشانی‌های شهدای والامقام و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بوده که باید تلاش کنیم زمینه برای حضور حداکثری مردم در چنین مراسمی فراهم شود.