جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری یادواره شهدای ادارات و مدافعان حرم در استان اردبیل - خبر

 

 

برگزاری یادواره شهدای ادارات و مدافعان حرم در استان اردبیل

شهردار اردبیل گفت: یادواره شهدای ادارات استان و مدافعان حرم اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری یادواره شهدای ادارات و مدافعان حرم در استان اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان حمید لطف‌اللهیان، شهردار اردبیل گفت: یادواره شهدای انقلاب دفاع مقدس ادارات استان، شهدای شهرداری و شهدای مدافع حرم در نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات والفجر ۸ دفاع مقدس واقع در شورابیل روز پنجشنبه ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه هرساله در هفته دفاع مقدس این یادواره با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان شهری برگزار می‌شود، افزود: هدف از برگزاری این یادواره ارتقای روح انقلاب‌گری در بین جوانان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

لطف اللهیان با تاکید بر اینکه روحیه جهادگری و انقلابی بایستی در بین جوانان و نسل‌های آینده بیش از این تبیین شود، تصریح کرد: در چنین شرایط کنونی که جنگ فرهنگی در جامعه حاکم است باید جوانان شهدای انقلاب را برای خود الگو قرار دهند.

شهردار اردبیل بیان کرد: همزمان با ۳۱ شهریور ماه آغاز هفته دفاع مقدس، غرفه شهرداری اردبیل در موزه دفاع مقدس برپا شده و شهروندان می‌توانند همه روزه از این غرفه بازدید کنند.

لطف‌اللهیان با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی است تا غرور و سرافرازی ایرانیان برای همه تبیین شود، افزود: این پیروزی از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران است که اردبیل نیز در جریان ۸ سال دفاع مقدس بیش از ۳ هزار شهید به نظام مقدس جمهوری اسلامی اهدا کرده است.

شهردار اردبیل با اشاره به فضازسازی مناسب شهر در هفته دفاع مقدس اظهار کرد: تمامی مناطق شهرداری علاوه بر نصب تمثال مبارک شهدا، اقدام به نصب بنر‌هایی با محتوا‌های فرهنگی در سطح شهر کرده‌اند.