جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری کارگاههای قبل و بعد ازدواج برای زوج های جوان - خبر

 

 

برگزاری کارگاههای قبل و بعد ازدواج برای زوج های جوان

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری کارگاههای آموزشی قبل، حین و بعد از ازدواج برای زوج های جوان در این استان خبر داد.

برگزاری کارگاههای قبل و بعد ازدواج برای زوج های جوان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بهرام آقاخانی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان که در سالنبرگزاری کارگاههای قبل و بعد ازدواج برای زوج های جوان اجتماعات استانداری برگزار شد تصریح کرد: همزمان با هفته ازدواج ، اداره کل ورزش و جوانان استان ۱۲ گارکاه های آموزشی قبل و بعد از ازدواج برای زوج های جوان برگزار کرده است.
 
وی افزود: از جمله اقدامات ستاد ساماندهی امور جوانان در حوزه ازدواج شامل برگزاری 41 جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان اردبیل با محوریت هفته ازدواج، تجلیل از خیرین و فعالین عرصه ازدواج در 9 شهرستان استان اردبیل، معرفی ۲۵۰ زوج برای استفاده از مشاوره رایگان، نشست های تخصصی در حوزه ازدواج با همکاری صدا و سیما، دیدار با زوج جوان موفق روستای عشایری و زوج موفق فرزندان شهدا و جانبازان در سطح شهرستان و تهیه جهیزیه با اعتباری بالغ بر۳۰ میلیون تومان برای زوجهای تحت پوشش کمیته امداد بوده است.
 
آقاخانی در ادامه تصریح کرد: در برگزاری جلسات ستاد ساماندهی باید به دنبال رفع مشکلات جوانان باشیم که این امر با هم افزایی مدیران عضو ستاد در بخشهای مختلف انجام می شود.