جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در استان اردبیل - خبر

 

 

برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در استان اردبیل

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: امسال طبق برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های به عمل آمده چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در استان اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در استان اردبیل

حجت الاسلام مهدی ستوده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: امسال طبق برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های به عمل آمده چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در استان اردبیل برگزار می‌شود.

او از اتمام ثبت نام در این دوره از مسابقات خبر داد و افزود: امسال در چهل و سومین دوره از این مسابقات در استان اردبیل مهلت ثبت نام تا ۱۶ خرداد ماه بود که به صورت اینترنتی و الکترونیکی انجام شد.

ستوده با بیان اینکه این مسابقات در سه مرحله برگزار خواهد شد تصریح کرد: چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در سه مرحله منطقه‌ای، استانی و کشور برگزار خواهد شد که برای اجرای مطلوب آن طبق هماهنگی‌ها در استان اردبیل نیز دو منطقه تعیین شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل با تاکید بر رشته‌های مختلف در این مسابقات بیان کرد: چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در رشته‌های مختلف نظیر حفظ کل قرآن، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۵ جزء، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، تفسیر عمومی قرآن و اذان، دعاخوانی و هم‌سرایی و هم‌خوانی قرآن ویژه برادران برگزار خواهد شد.