جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان اردبیل - خبر

 

 

برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان اردبیل

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان اردبیل از ۱۹ آبان ماه آغاز می شود.

برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان اردبیل

حجت الاسلام مهدی ستوده اظهار کرد: تاریخ برگزاری مسابقات خواهران ۱۸ آبان لغایت ۲۳ آبان خواهد بود که استان‌ها به تفکیک جدول زمان‌بندی، به اجرای مسابقه به صورت آنلاین در مرکز استان می‌پردازند که زمان برگزاری این مسابقات در استان اردبیل در بخش خواهران ۱۹ آبان ماه است.

وی افزود: زمان برگزاری مسابقات بخش برادران نیز که به‌صورت ضبطی اجرا می‌شود، در محل صداوسیمای استان ها از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۲ آبان خواهد بود که در آذر ماه از طریق شبکه قرآن با حضور داوران، این بخش داوری خواهد شود و تاریخ برگزاری مسابقات این بخش در استان اردبیل ۲۲ آبان ماه است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل با بیان اینکه نمایندگان استان در این مسابقات ۸ نفر هستند، بیان داشت: ۶ نفر در بخش برادران و ۲ نفر در بخش خواهران در این مسابقات به عنوان نمایندگان استان حضور خواهند داشت.

 وی از اعلام آمادگی استان جهت برگزاری مطلوب و بدون نقص مسابقات خبر داد و عنوان کرد: امسال اولین سالی است که به علت شیوع بیماری کرونا مسابقات به این شیوه برگزار می‌شود و تجربه‌ خوبی کسب خواهد شد.

ستوده گفت: ان‌شاالله این مسابقات در اردبیل با تمهیداتی که از سوی مرکز امور قرآنی سازمان و برنامه ریزی‌های درون استانی صورت گرفته به بهترین نحو برگزار می‌شود.