حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۷

برگزاری چهاردهمین مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی - خبر

 

 

برگزاری چهاردهمین مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی

چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی ویژه کارکنان، بازنشستگان و خانواده های آنان در صدا و سیمای مرکز اردبیل بر گزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در مرکز اردبیل، با قرائت پیام قائم مقام رئیس رسانه ملی آغاز  شد و سپس  مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل ضمن خیر مقدم گویی به شرکت کنندگان گفت: برگزاری مسابقات قرآنی گامی موثر در راستای نشر فرهنگ و سبک زندگی قرآنی بوده و بر استفاده از فرصت ها برای انس بیشتر با کلام خدا تاکید کرد.

ملااحمدی در این مراسم تصریح کرد: نشر و ترویج فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع) در جامعه مصونیت واقعی ایجاد کرده و زمینه‌ای را فراهم می‌کند تا تربیت و تعالی جامعه در مسیر رشد و تعالی مستمر قرار گیرد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در پایان سخنان خود گفت:  امید و انتظار آن است که در پرتو نورانیت و معنویت برگرفته ازقرآن ، بتوانیم در راه اعتلای اسلام و انقلاب و وظیفه رسانه ای خود، بیش از پیش گام هایی استوارتر برداریم و با تدبر و تعقل و تفکر در آیات الهی زندگی خود را برمبنای سبک زندگی قرآنی استوار کرده و عمل به قرآن و تبلور یافتن فرامین الهی در رفتار، اخلاق و منش اداری و اجتماعی الگوی عملی برای جذب دیگران باشیم.

در این دوره از مسابقات بیش از 45 نفر در رشته های ترتیل، قرائت، حفظ، مفاهیم و معارف قرآنی،حفظ سوره مبارکه نور و مومنون، خوشنویسی، آثار پژوهشی  و فیلم کوتاه 114 ثانیه ای با موضوعات قرآنی  به رقابت پرداختند .