جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری ویژه برنامه مجازی "عقیق" به مناسبت ایام فاطمیه - خبر

 

 

برگزاری ویژه برنامه مجازی "عقیق" به مناسبت ایام فاطمیه

ویژه برنامه "عقیق " همزمان با ایام فاطمیه از هشتم لغایت بیست و هشتم دی ماه به صورت مجازی برگزار می شود.

برگزاری ویژه برنامه مجازی

مسئول فضای مجازی بسیج استان گفت: نخستین ویژه برنامه مجازی ایام فاطمیه و دهه بصیرت از هشتم لغایت بیست و هشتم دی ماه هر روز ساعت ۱۸ الی ۱۹ به صورت زنده از پیچ اینستاگرامی Instagram.com/ard_matna پخش خواهد شد.
سرهنگ محمدزاده افزود: گرچه این روز‌ها بیشتر کار‌ها و برنامه‌ها به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا در جامعه و الزامی بودن رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعطیل یا برگزاری آن‌ها مشروطی شده است، اما اعتقادات مذهبی و ارادت قلبی مردم به ائمه اطهار علیهم السلام بویژه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها هیچ وقت تعطیل پذیر نیست و همین امر ما را ملزم می‌کند که این ارادت را از راه‌های دیگر از جمله بستر مجازی داشته باشیم.
وی گفت: در همین راستا مرکز فضای مجازی بسیج استان اردبیل در نظر دارد با برگزاری اولین ویژه برنامه مجازی ایام فاطمیه، دین خود را به اهل بیت علیهم السلام ادا ‌کند و معنویت را در جامعه به قلوب مومنین نثار کند.
مسئول فضای مجازی بسیج استان اردبیل به برگزاری برنامه‌های دیگر مجازی در این ایام از جمله روز بصیرت ۹ دی، سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، سالگرد شهدای عملیات کربلای ۴ و ۵، مراسم یادبود شهدای هسته‌ای و شهید فخری زاده اشاره کرد و گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده این مراسمات مجازی با حضور سخنرانان، مداحان و شعرای برجسته برگزار و در بستر شبکه‌های اجتماعی انعکاس یابد.