جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری همایش گرامیداشت سوم خرداد در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری همایش گرامیداشت سوم خرداد در اردبیل

فرماندار اردبیل گفت: همایش گرامیداشت سوم خرداد در اردبیل برگزار می‌شود و تمهیدات لازم برای برگزاری این گرامیداشت انجام شده است.

برگزاری همایش گرامیداشت سوم خرداد در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان جواد زنجانی، فرماندار اردبیل ظهر امروز در جلسه هماهنگی مراسم گرامیداشت سوم خرداد در اردبیل گفت: این همایش در اردبیل برگزار می‌شود و تمهیدات لازم برای گرامیداشت این رویداد انجام شده است.

وی افزود: به مدت چهار روز برنامه‌های مختلفی برای گرامیداشت سوم خرداد انجام می‌شود تا بتوانیم با برگزاری این برنامه‌ها رشادت‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان را به نسل امروزی به ویژه جوانان انتقال دهیم.

فرماندار اردبیل گفت: مهمترین برنامه‌های همایش گرامیداشت سوم خرداد غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده‌ها شهدا، جانبازان و ایثارگران، خاطره‌گویی و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و ورزشی است که این برنامه‌ها با همکاری سپاه حضرت عباس استان و دستگاه‌های مربوطه برگزار می‌شود.

زنجانی بیان کرد: سوم خرداد ماه فرصتی بسیار مهم برای بازخوانی وحدت، اقتدار و حماسه‌های ماندگار است که باید همگان از این مهم الگو بگیریم چرا که هم‌اکنون وحدت نیاز اساسی جامعه است.

وی با اشاره به اشاره‌های دشمنان و ایجاد جنگ اقتصادی گفت: باید از حماسه خرمشهر الگو بگیریم و با مقاومت و ایثار این توطئه‌های اقتصادی دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل کنیم.

فرماندار اردبیل همچنین از برنامه‌ریزی برای افتتاح موزه دفاع مقدس در سوم خرداد خبر داد و افزود: اگر هماهنگی‌های لازم برای افتتاح انجام شود موزه دفاع مقدس نیز همزمان با گرامیداشت سوم خرداد بازگشایی می‌شود.