رونق تولید ملی | شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری همایش علمی ـ تخصصی نهج‌البلاغه در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری همایش علمی ـ تخصصی نهج‌البلاغه در اردبیل

مدیر بنیاد نهج‌البلاغه استان اردبیل گفت: همایش ملی علمی ـ تخصصی نهج‌البلاغه در اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری همایش علمی ـ تخصصی نهج‌البلاغه در اردبیل

 رحیم انور عصر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های بنیاد نهج‌البلاغه در ترویج کتاب نهج‌البلاغه در اردبیل اظهار کرد: این همایش به مناسبت 13 رجب در اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار می‌شود.

وی با اشاره به تشکیل کمیته‌های هفت‌گانه این همایش تصریح کرد: محورهای این همایش مشخص شده و به‌زودی فراخوان مقاله و ابعاد اجرایی این همایش از طریق پوستر، رسانه‌های جمعی و گروهی به اطلاع علاقمندان به این حوزه می‌رسد.

مدیر بنیاد نهج‌البلاغه استان با اشاره به محورهای این همایش گفت: قرآن و نهج‌البلاغه، مهدویت و نهج‌البلاغه، تربیت و نهج‌البلاغه، عرفان و نهج‌البلاغه، نقش عدالت در پیشرفت و توسعه اقتصادی از دیدگاه نهج‌البلاغه، کارآمدی نظام سیاسی از دیدگاه نهج‌البلاغه و راهکارهای همدلی دولت، ملت از دیدگاه نهج‌البلاغه از جمله این محورهاست.

انور نهج‌البلاغه و استکبارستیزی، حقوق شهروندی در نهج‌البلاغه، نهج‌البلاغه و سبک زندگی، نهج‌البلاغه و اقتصاد مقاومتی و جلوه‌های بلاغت در نهج‌البلاغه را از دیگر محورهای این همایش ملی اعلام کرد.

وی تعداد روزهای برگزاری این همایش را یک روز اعلام کرد و برگزاری نمایشگاه کتاب، مقاله و پایان‌نامه‌های اجرا شده در حوزه نهج‌البلاغه را از برنامه‌های جنبی همایش ملی علمی و تخصصی نهج‌البلاغه برشمرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیر بنیاد نهج‌البلاغه استان اردبیل افزود: علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاع بیشتر در مورد این همایش با شماره تلفن 04533520741 تماس یا به سایت www.bnda.ir مراجعه کنند.