جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر دراردبیل - خبر

 

 

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر دراردبیل

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل گفت: به مناسبت گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، همایش بزرگ پیاده روی در اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر دراردبیل

جمال پیله ور عنوان کرد: به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر و بزرگداشت سردار سرافراز اسلام شهید قاسم سلیمانی همایش بزرگی با حضور آحاد مردم در دور دریاچه گردشگری شورابیل پیش بینی شده است.

وی افزود: این همایش از ساعت ۹ صبح جمعه ۱۸ بهمن ماه برگزار شده و حضور آحاد مردم در این همایش آزاد است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل ادامه داد: به منظور تشویق حاضران به امر ورزش بعد از پایان همایش به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایز ارزنده نقدی و غیرنقدی اهدا خواهد شد.

پیله ور هدف از برگزاری چنین همایش‌هایی را توسعه ورزش همگانی و ایجاد شور و نشاط در بین خانواده‌ها دانست و یادآور شد: از دیگر رویکردهایی که در چنین برنامه‌هایی دنبال می‌شود، تشویق خانواده‌ها به امر ورزش و یادآوری توجه ویژه والدین نسبت به ورزش و تحرک سالم بدنی فرزندان است.

وی ادامه داد: پیش از این و همزمان با سالروز ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به کشور در ۱۲ بهمن ماه همایش بزرگ دوچرخه سواری نیز با استقبال مناسب آحاد مردم در شهرستان اردبیل برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل بر لزوم هر چه پرشور برگزار شدن برنامه‌های ورزشی و فرهنگی پیاده سازی شده در طول ایام دهه فجر تأکید کرد و افزود: به هم افزایی رؤسا و عوامل هیئت‌های ورزشی برای برگزاری هر چه منظم برنامه‌های مرتبط در طول ایام دهه فجر شدیداً نیاز خواهیم داشت.