سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری نمایشگاه پوستر و کارتون با موضوع «آسیبهای اجتماعی» در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری نمایشگاه پوستر و کارتون با موضوع «آسیبهای اجتماعی» در اردبیل

مسئول هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل گفت: نخستین نمایشگاه پوستر و کارتون با موضوع «آسیب های اجتماعی» در اردبیل دایر می‌شود.

برگزاری نمایشگاه پوستر و کارتون با موضوع «آسیبهای اجتماعی» در اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رحمان مجرد صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه پوستر و کارتون با موضوع «آسیب های اجتماعی» در اردبیل اظهار داشت: نمایشگاه پوستر و کارتون «آسیب های اجتماعی» با همکاری اداره کل امور اجتماعی فرهنگی استانداری اردبیل، دانشگاه محقق اردبیلی و حوزه هنری استان اردبیل روز سه شنبه 8 اسفندماه 1396 ساعت 11 در گالری خانه فرهنگ و هنر دانشگاه محقق اردبیلی، با 29  اثر از 18 هنرمند طراح گرافیک و 11 اثر از 5 کارتونیست اردبیلی دایر می‌شود.
 
وی محور این نمایشگاه هنری را آسیب‌های اجتماعی برشمرد و افزود: هنرمندان شرکت کننده در موضوعاتی نظیر حجاب و عفاف، طلاق، محیط زیست، اعتیاد، عدم مطالعه و فضای مجازی وموارد مشابه آن دست به خلق اثر زدند.
 
مسئول هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل بیان کرد: بررسی و شناسایی خصوصیات فرهنگی، اجتماعی، رفاهی و تلاش در راستای ارتقای سطح شاخص‌های مذکور از طریق طراحی پوستر و کارتون، از جمله اهداف مهم این برنامه است.
 
مجرد از برپایی این نمایشگاه در مراکز دیگر در سال آینده خبر داد و گفت: این آثار، به شکل عمومی‌تری در گالری‌های دیگر استان، شهرستان‌های استان، نهادهای فرهنگی و دانشگاهی و مراکز دولتی قابلیت نمایش را دارد و تا حد امکان سعی خواهد شد به صورت ادواری به نمایش گذاشته شود.