سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری نشست هم اندیشی سالروز حماسه 9 دی - خبر

 

 

برگزاری نشست هم اندیشی سالروز حماسه 9 دی

در آستانه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت جلسه هم اندیشی فرمانده و مسئولان سپاه و چند تن از مسئولان استان با مدیران صدا و سیمای مرکز اردبیل در سالن اجتماعات صدا و سیمای مرکز اردیبل برگزار شد.

برگزاری نشست هم اندیشی سالروز حماسه 9 دی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این جلسه درخصوص برنامه های روز 9 دی و دهه ولایت بحث و تبادل نظر شد. فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان در این نشست به مسائل پیش آمده و اغتشاشات شهر های مختلف کشوردر آبانماه امسال به بهانه سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در آن ایام امنیت و آرامش کامل در استان برقرار بود و این به برکت بصیرت و آگاهی مردم استان بود.

سردار بابازاده 9 دی را سند افتخار ملت ایران و نشان دهنده ارادت ملت به ولایت فقیه دانست و بر برگزاری هرچه بهتر برنامه های دهه ولایت تاکید و از عملکرد صدا و سیمای مرکز اردبیل را در پوشش رخدادهای انقلابی و فرهنگی به ویژه برنامه های هفته بسیج تقدیر کرد.

حجت الاسلام فیاضی مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان هم در سخنانی 9 دی را یکی از این روزهای غرور انگیز دانست که حیثیت استکبار را بر باد داد و با اشاره به نا امیدی نظام سلطه از تقابل نظامی با انقلاب ایران گفت: اکنون دشمن با رسانه های پرشمارش به عملیات روانی بر علیه انقلاب رو آورده است که با تلاش رسانه ملی و استانی و هشیاری مردم این توطئه ها هم راه به جایی نخواهند برد.

ملااحمدی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل هم با بیان اینکه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و به تبع آن شبکه استانی با وجود کمبود های مالی و تجهیزاتی، به همت کارکنان صدیق و هنرمندش با تمام توان تلاش میکند واقعیت ها را به مردم نشان دهد و روحیه امید و نشاط را در جامعه ایجاد کند افزود: صدا و سیمای مرکز اردبیل در دهه ولایت برنامه های متنوعی چون تبیین ابعاد فتنه سال88 و نقش محوری رهبر معظم انقلاب دربرچیدن این فتنه، و جریان سازی و گفتمان سازی در خصوص مسائل مرتبط با این دهه در نظر گرفته است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از برگزاری مراسم سالروز 9 دی در مصلی اردبیل، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان از برگزاری مسابقات مختلف ورزشی به نام یادواره 9 دی و معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان هم از اجرای 19 عنوان برنامه در دهه ولایت خبر دادند.

پس از این نشست نمازخانه صدا و سیمای مرکز اردبیل هم که به تازگی تعمیر و بازسازی شده است به بهره برداری رسید و حاضران نماز را به جماعت اقامه کردند. در ادامه از مدیران و کارکنان بخش های مختلف فنی و عمرانی مرکز با اهدای هدایایی قدردانی شد.