جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

برگزاری نشست مشورتی برای رشد و توسعه ورزش فوتبال استان - خبر

 

 

برگزاری نشست مشورتی برای رشد و توسعه ورزش فوتبال استان

جلسه رئیس هیئت فوتبال استان و روسای کمیته‌های هیئت فوتبال با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل در راستای همکاری دوجانبه برای توسعه ورزش فوتبال اردبیل در صداوسیمای اردبیل برگزار شد.

برگزاری نشست مشورتی برای رشد و توسعه ورزش فوتبال استان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این جلسه بر افزایش تولید و پخش برنامه‌های ورزشی، پوشش رویدادهای فوتبال استان و پخش برخی مسابقات تیم فوتبال اردبیل و راه‌اندازی کمپیین حمایت از تیم فوتبال اردبیل تاکید شد.

عتباتی دادستان عمومی وانقلاب اردبیل و رئیس کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان دراین جلسه اظهار داشت: نیاز است برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در منطقه زیرساخت‌های جذب جوانان و نوجوانان برای ورزش به ویژه فوتبال در اردبیل فراهم شود.

ملا احمدی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز با بیان اینکه تولید و پخش برنامه‌های ورزشی از صدا و سیمای مرکز اردبیل افزایش یافته تا بتوانیم با پخش این برنامه‌ها رغبت را در بین جوانان ونوجوانان ایجاد کنیم گفت : صدا و سیمای مرکز اردبیل با همکاری هیئت فوتبال درصدد است کمپین حمایت از تیم فوتبال اردبیل را ایجاد کند تا این تیم بتواند با قابلیت بالا در لیگ دسته سه حضور یابد.

نوتاش رئیس هیات فوتبال استان اردبیل هم دراین جلسه ضمن قدردانی از تلاشهای صدا و سیما در توسعه ورزش در استان اظهارداشت : شرایط برگزاری مسابقات فوتسال بین‌المللی در اردبیل فراهم می‌شود که انتظار می‌رود با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان و دستگاه‌های دیگر و مسئولان استان شاهد برگزاری مسابقات فوتسال بین‌المللی در اردبیل باشیم.