سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری نخستین ورک‌شاپ طراحی «هاشور» در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری نخستین ورک‌شاپ طراحی «هاشور» در اردبیل

به همت حوزه هنری استان اردبیل نخستین ورک‌شاپ طراحی «هاشور» در اردبیل برگزار شد.

برگزاری نخستین ورک‌شاپ طراحی «هاشور» در اردبیل

 به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان اردبیل، این ورک‌شاپ در حاشیه نمایشگاه توانمندی‌های موسسات مردم نهاد استان اردبیل برگزار شد.

رئیس حوزه هنری استان اردبیل در این ورک‌شاپ بیان کرد: بدون شک هر مجموعه‌ای از اهداف خود، رنگ و هویت می‌گیرد و امروزه جریان‌سازی و توجه به نسل جوان یکی از دغدغه‌های اصلی در برنامه‌های فرهنگی و هنری محسوب می‌شود.

امیر رجبی بیان کرد: به همین دلیل، فراهم آوردن فرصت و ایجاد رابطه مستقیم و بدون واسطه با جامعه گام مثبتی در راستای ارتقای فرهنگ و هنر این استان خواهد بود.

وی افزود: بسیاری از مواقع تولید از نیاز ریشه می‌گیرد و دغدغه و فلسفه اولیه برگزاری این ورک‌شاپ نیز از همین کمبودها و نیاز استان به تولید آثار طراحی با مضامین ارزش‌های اخلاقی شکل گرفت و با هدف ایجاد تغییر و تحول در هنر طراحی و همچنین پرورش نیروهای متخصص و پویا برگزار می‌شود.

رئیس حوزه هنری استان اردبیل اظهار کرد: حوزه هنری استان اردبیل با فعالیت‌های متنوع و زیرساخت‌های قوی تلاش می‌کند تا استعداد ناب کودکان، نوجوانان و جوانان را معرفی کند.

رجبی بیان کرد: آنچه که حوزه هنری در سال‌های اخیر موفق به انجام آن شده ترغیب و تشویق جوانان و نوجوانان به هنرهای مختلف و بروز و ظهور خلاقیت آنها است که به نظر می‌رسد در این عرصه باید با همت و درایت بیشتر عمل کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی فرهمند، حسین عباسی‌پور، نادر محمدی، رضا زند، سلیمان آقازاده، رسول بیرامی، مهدی رسولی، محسن فرخی، امیر بیگ‌زاده، احمد حاج بابایی، سهراب خیری، رضا شفیعی، و سیما خان‌زاده، الناز ودودی، مهسا حیدری، زهرا حیدری، لیلا شکرانی مقدم، زهرا محمدپور، سمیه احمدی، آرام علایی، ناهیده حسین پور، و فروغ علیوند، شرکت‌کنندگان در این ورک‌شاپ بودند.