سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری مسابقات پرش‌ با اسب برای نخستین بار در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری مسابقات پرش‌ با اسب برای نخستین بار در اردبیل

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده مسابقات پرش‌ با اسب برای نخستین بار در استان اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری مسابقات پرش‌ با اسب برای نخستین بار در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ایوب بهتاج در مراسم اختتامیه جشنواره اسب در اردبیل اظهار داشتفدراسیون اسب‌سواری قرار است از یکی از باشگاه‌های اسب‌سواری اردبیل که ظرفیت مناسبی برای میزبانی مسابقات دارد، بازدید کرده که به‌احتمال‌زیاد برای نخستین بار، مسابقات پرش‌بااسب در استان اردبیل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره اسب در اردبیل با استقبال پرشکوه اقشار مختلف مردم روبه‌رو شد، افزود: درصدد هستیم مسابقات و جشنواره‌های اسب‌سواری در اردبیل را توسعه دهیم که در این زمینه نیاز است بخش خصوصی نیز برای توسعه ورزش اسب‌سواری حمایت همه‌جانبه‌ای داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: به‌احتمال‌زیاد مکانی برای راه‌اندازی باشگاه اسب‌سواری در اردبیل اختصاص داده می‌شود که هنوز رایزنی‌های اساسی برای واگذاری یک زمین به محل برگزاری مسابقات اسب‌سواری در اردبیل ادامه دارد که امیدواریم به نتایج مثبت در این زمینه برسیم.

بهتاج در ادامه تصریح کرد: آمار بیمه ورزشی نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشمگیری داشته و یکی از اولویت‌های اساسی اداره ورزش و جوانان اردبیل، ارتقا سطح بیمه در بین ورزشکاران است که در این زمینه تاکنون اقدامات خوبی انجام‌شده است و به‌احتمال‌قوی امسال رکورد بیمه ورزشی در اردبیل شکسته می‌شود.